Alexander Klintcharov Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#880
Kor29
Magasság6'2"
Súly194 lb
KézJobbkezes
Aktuális forma
L
L
1
Elemzett mérkőzések
0%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 724 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Alexander Klintcharov – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Alexander Klintcharov 29 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 880. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Alexander Klintcharov részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (36) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 78.1% | 74.8% | 77.6% |
| Nyert 1. szerva | 52% | 64.8% | 63.5% |
| Nyert 2. szerva | 38.1% | 56.9% | 58% |
| Ászok / meccs | 1.3 | 1.2 | 1.1 |
| Kettős hibák / meccs | 1.4 | 1.1 | 0.9 |
| Hárított bréklabdák | 42.9% | 52.3% | 60.6% |
| Kihasznált bréklabdák | 0% | 30.4% | 27.4% |
| Nyert fogadópontok | 24.7% | 37.8% | 38.3% |
| Szervatartás % | 64.6% | 66.1% | 96.5% |
| Összes nyert pont | 37% | 53.5% | 52% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (33) | Salak (2) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 77.9% | - |
| Nyert 1. szerva | 64.3% | - |
| Nyert 2. szerva | 60% | - |
| Ászok / meccs | 1.2 | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 0.9 | 1.5 |
| Hárított bréklabdák | 62.2% | - |
| Kihasznált bréklabdák | 28.6% | - |
| Nyert fogadópontok | 39.2% | - |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (36)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 77.6% |
| Nyert 1. szerva | 63.5% |
| Nyert 2. szerva | 58% |
| Ászok / meccs | 1.1 |
| Kettős hibák / meccs | 0.9 |
| Hárított bréklabdák | 60.6% |
| Kihasznált bréklabdák | 27.4% |
| Nyert fogadópontok | 38.3% |
| Szervatartás % | 96.5% |
| Összes nyert pont | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 74.8% |
| Nyert 1. szerva | 64.8% |
| Nyert 2. szerva | 56.9% |
| Ászok / meccs | 1.2 |
| Kettős hibák / meccs | 1.1 |
| Hárított bréklabdák | 52.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 30.4% |
| Nyert fogadópontok | 37.8% |
| Szervatartás % | 66.1% |
| Összes nyert pont | 53.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 78.1% |
| Nyert 1. szerva | 52% |
| Nyert 2. szerva | 38.1% |
| Ászok / meccs | 1.3 |
| Kettős hibák / meccs | 1.4 |
| Hárított bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 0% |
| Nyert fogadópontok | 24.7% |
| Szervatartás % | 64.6% |
| Összes nyert pont | 37% |
Statisztikák by Surface
Kemény (33)
Salak (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 77.9% |
| Nyert 1. szerva | 64.3% |
| Nyert 2. szerva | 60% |
| Ászok / meccs | 1.2 |
| Kettős hibák / meccs | 0.9 |
| Hárított bréklabdák | 62.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 28.6% |
| Nyert fogadópontok | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 1.5 |