Alexis Nguyen Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#695
Aktuális forma
L
L
W
L
L
8
Elemzett mérkőzések
75%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 622 |
O20.5 |
3.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.9/10 | |
16:13 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
16:07 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
9.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
6.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
4.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Alexis Nguyen – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Alexis Nguyen AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Alexis Nguyen részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (21) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | - | 78.4% | 78.4% |
| Nyert 1. szerva | - | 48.3% | 48.3% |
| Nyert 2. szerva | - | 56.3% | 56.3% |
| Ászok / meccs | 0.2 | 0.3 | 0.2 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 | 2.2 | 2.3 |
| Hárított bréklabdák | - | 61.5% | 61.5% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 20% | 20% |
| Nyert fogadópontok | 44.3% | 43.3% | 43.3% |
| Szervatartás % | - | 701.4% | 709.5% |
| Összes nyert pont | 94.1% | 82.8% | 82.8% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (12) | Salak (9) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 78.4% | - |
| Nyert 1. szerva | 48.3% | - |
| Nyert 2. szerva | 56.3% | - |
| Ászok / meccs | 0.3 | 0.1 |
| Kettős hibák / meccs | 1.3 | 3.8 |
| Hárított bréklabdák | 61.5% | - |
| Kihasznált bréklabdák | 20% | - |
| Nyert fogadópontok | 35.5% | 44.3% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (21)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 78.4% |
| Nyert 1. szerva | 48.3% |
| Nyert 2. szerva | 56.3% |
| Ászok / meccs | 0.2 |
| Kettős hibák / meccs | 2.3 |
| Hárított bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 20% |
| Nyert fogadópontok | 43.3% |
| Szervatartás % | 709.5% |
| Összes nyert pont | 82.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 78.4% |
| Nyert 1. szerva | 48.3% |
| Nyert 2. szerva | 56.3% |
| Ászok / meccs | 0.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.2 |
| Hárított bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 20% |
| Nyert fogadópontok | 43.3% |
| Szervatartás % | 701.4% |
| Összes nyert pont | 82.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 0.2 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 |
| Nyert fogadópontok | 44.3% |
| Összes nyert pont | 94.1% |
Statisztikák by Surface
Kemény (12)
Salak (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 78.4% |
| Nyert 1. szerva | 48.3% |
| Nyert 2. szerva | 56.3% |
| Ászok / meccs | 0.3 |
| Kettős hibák / meccs | 1.3 |
| Hárított bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 20% |
| Nyert fogadópontok | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 0.1 |
| Kettős hibák / meccs | 3.8 |
| Nyert fogadópontok | 44.3% |