1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W50 Trnava
  4. Amarni Banks
Amarni Banks

Amarni Banks Előrejelzések, statisztikák és forma

GB
Ranglista#367

Aktuális forma

W L
2 Elemzett mérkőzések
0% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:30

Lezárult
BG
E. Yaneva
GB
A. Banks
2
1
-125
-105

1

-125
66
33

U21.5

-132
4.4/10

13:00

Lezárult
GB
A. Banks
MK
L. Gjorcheska
2
0
103
-141

2

-141
624
266

O21.5

-118
5.2/10

Amarni Banks – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Amarni Banks AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Amarni Banks részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (23)
Első szerva % - 71.8% 69.8%
Nyert 1. szerva - 67.1% 65.8%
Nyert 2. szerva - 41.2% 47.5%
Ászok / meccs 4.9 4.8 4.7
Kettős hibák / meccs 3.1 4 3.7
Hárított bréklabdák - 46.4% 58.8%
Kihasznált bréklabdák - 21.6% 24.4%
Nyert fogadópontok - 37.2% 38.4%
Szervatartás % - 94% 79.9%
Összes nyert pont - 48.1% 49.8%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (11) Salak (5) Fű (7)
Első szerva % - - 69.8%
Nyert 1. szerva - - 65.8%
Nyert 2. szerva - - 47.5%
Ászok / meccs 4.6 4.8 4.7
Kettős hibák / meccs 3.3 4.6 3.9
Hárított bréklabdák - - 58.8%
Kihasznált bréklabdák - - 24.4%
Nyert fogadópontok - - 38.4%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (23) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %69.8%
Nyert 1. szerva65.8%
Nyert 2. szerva47.5%
Ászok / meccs4.7
Kettős hibák / meccs3.7
Hárított bréklabdák58.8%
Kihasznált bréklabdák24.4%
Nyert fogadópontok38.4%
Szervatartás %79.9%
Összes nyert pont49.8%
StatValue
Első szerva %71.8%
Nyert 1. szerva67.1%
Nyert 2. szerva41.2%
Ászok / meccs4.8
Kettős hibák / meccs4
Hárított bréklabdák46.4%
Kihasznált bréklabdák21.6%
Nyert fogadópontok37.2%
Szervatartás %94%
Összes nyert pont48.1%
StatValue
Ászok / meccs4.9
Kettős hibák / meccs3.1
Statisztikák by Surface
Kemény (11) Salak (5) Fű (7)
StatValue
Ászok / meccs4.6
Kettős hibák / meccs3.3
StatValue
Ászok / meccs4.8
Kettős hibák / meccs4.6
StatValue
Első szerva %69.8%
Nyert 1. szerva65.8%
Nyert 2. szerva47.5%
Ászok / meccs4.7
Kettős hibák / meccs3.9
Hárított bréklabdák58.8%
Kihasznált bréklabdák24.4%
Nyert fogadópontok38.4%