Amit Vales Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 636 |
O19.5 |
10/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U23.5 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
2.4/10 | |
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
7.3/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
8/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.4/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.2/10 | |
08:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 736 |
|
||
08:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
1 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
756 572 |
O21.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
U22.5 |
3.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
O21.5 |
6.6/10 | |
04:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
263 646 |
2 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 626 |
O20.5 |
5.2/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
8.5/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 635 |
O20.5 |
6.7/10 |
Amit Vales – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Amit Vales egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 799. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 18 mérkőzést elemzett Amit Vales részvételével, és több mint 77.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (42) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.5% | 65.1% | 61.1% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% | 63.9% | 60.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.9% | 46% | 42.3% |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 1.3 | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 | 3.5 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% | 54.3% | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.1% | 23.7% | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% | 43.9% | 42.7% |
| Szerva Tartás % | 276.3% | 191.3% | 123.5% |
| Összes Nyert Pont | 83.7% | 77% | 62.9% |
| Stat. | Kemény (31) | Salak (7) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.6% | 53.1% | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 60.2% | 62.7% | 65.9% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% | 40% | 50% |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 0.6 | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 4.9 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% | 20% | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.6% | 28.6% | 23.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% | 56.9% | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.1% |
| Nyert 1. Szerva | 60.5% |
| Nyert 2. Szerva | 42.3% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |
| Szerva Tartás % | 123.5% |
| Összes Nyert Pont | 62.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 191.3% |
| Összes Nyert Pont | 77% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.9% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Szerva Tartás % | 276.3% |
| Összes Nyert Pont | 83.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.2% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.1% |
| Nyert 1. Szerva | 62.7% |
| Nyert 2. Szerva | 40% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 20% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 56.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 65.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% |