Jiri Cizek Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Kor20
Magasság6'1"
Súly194 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
W
W
L
L
6
Elemzett Mérkőzések
66.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
614 366 |
O17.5 |
6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
7.5/10 | |
10:09 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
1.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
8.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Jiri Cizek – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Jiri Cizek egy 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Jiri Cizek részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (20) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.2% | 52% | 52% |
| Nyert 1. Szerva | 78% | 71.2% | 71.2% |
| Nyert 2. Szerva | 34.6% | 50.7% | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 3.6 | 4.2 | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 | 3.7 | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 75% | 69.8% | 69.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% | 28.4% | 28.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% | 39.2% | 39.2% |
| Szerva Tartás % | 340.3% | 105.4% | 105.4% |
| Összes Nyert Pont | 83% | 61.3% | 61.3% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (7) | Salak (12) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 52% |
| Nyert 1. Szerva | - | 71.2% |
| Nyert 2. Szerva | - | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 2.9 | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | - | 69.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 28.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% | 37.2% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (20)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52% |
| Nyert 1. Szerva | 71.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 69.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.2% |
| Szerva Tartás % | 105.4% |
| Összes Nyert Pont | 61.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52% |
| Nyert 1. Szerva | 71.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 69.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.2% |
| Szerva Tartás % | 105.4% |
| Összes Nyert Pont | 61.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.2% |
| Nyert 1. Szerva | 78% |
| Nyert 2. Szerva | 34.6% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% |
| Szerva Tartás % | 340.3% |
| Összes Nyert Pont | 83% |
Statisztikák by Surface
Kemény (7)
Salak (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52% |
| Nyert 1. Szerva | 71.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 69.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% |