Ammar Elamin Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Kor23
Magasság6'1"
Súly176 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
W
L
L
4
Elemzett Mérkőzések
75%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:38 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
6.2/10 | |
10:07 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U20.5 |
1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Ammar Elamin – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ammar Elamin egy 23 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Ammar Elamin részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (54) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% | 60.5% | 60% |
| Nyert 1. Szerva | 69.6% | 67.6% | 69.4% |
| Nyert 2. Szerva | 46.8% | 46.2% | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 3.4 | 2.9 | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 2.4 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% | 56.7% | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.1% | 31.9% | 33.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.8% | 41.7% | 42.3% |
| Szerva Tartás % | 166.4% | 87.8% | 78.8% |
| Összes Nyert Pont | 73% | 60.3% | 54.4% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (40) |
|---|---|
| Első Szerva % | 60% |
| Nyert 1. Szerva | 68.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 55.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.3% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (54)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60% |
| Nyert 1. Szerva | 69.4% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% |
| Szerva Tartás % | 78.8% |
| Összes Nyert Pont | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.2% |
| Ászok / Meccs | 2.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 56.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.7% |
| Szerva Tartás % | 87.8% |
| Összes Nyert Pont | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.1% |
| Nyert 1. Szerva | 69.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.8% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.8% |
| Szerva Tartás % | 166.4% |
| Összes Nyert Pont | 73% |
Statisztikák by Surface
Kemény (40)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60% |
| Nyert 1. Szerva | 68.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.4% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 55.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.3% |