1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Swan Hill
  4. Amy Stevens
Amy Stevens

Amy Stevens Előrejelzések, Statisztikák és Forma

AU
Ranglista#897

Aktuális Forma

L L L W L
7 Elemzett Mérkőzések
85.7% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

23:00

Lezárult
AU
A. Stevens
CY
O. Danilova
0
2
-5000
1150

2

1150
24
66

O15.5

-125
4.2/10

23:00

Lezárult
AU
A. Stevens
JP
N. Eto
2
0
-5000
1150

1

-5000
566
721

1

-5000
4.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

23:00

Lezárult
AU
A. Stevens
JP
M. Mushika
0
2
900
-1667

2

-1667
32
66

2

-1667
8.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

00:30

Lezárult
AU
A. Stevens
CN
C. Yuan
0
2
450
-400

1

450
637
265

1

450
3.6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

00:00

Lezárult
AU
A. Stevens
CN
Y. Ma
0
2
890
-5000

2

-5000
43
66

2

-5000
9.2/10

00:00

Lezárult
AU
A. Subasic
AU
A. Stevens
1
2
-1111
700

2

700
562
726

O17.5

-133
6.1/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:00

Lezárult
IT
A. Zucchini
AU
A. Stevens
2
0
-3333
700

1

-3333
66
24

1

-3333
5/10

Amy Stevens – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Amy Stevens AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Amy Stevens részvételével, és több mint 85.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (35)
Első Szerva % - 53.9% 54.5%
Nyert 1. Szerva - 59.8% 60.8%
Nyert 2. Szerva - 41% 38.6%
Ászok / Meccs 1.6 2.3 2
Kettős Hibák / Meccs 8.7 9.4 9.1
Hárított Bréklabdák - 56% 50.9%
Kihasznált Bréklabdák - 48.6% 46.2%
Nyert Fogadó Pontok 46.8% 48.2% 47.9%
Szerva Tartás % - 97.6% 82.2%
Összes Nyert Pont 105.9% 66.9% 60.8%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (29) Fű (6)
Első Szerva % 54.5% -
Nyert 1. Szerva 60.8% -
Nyert 2. Szerva 38.6% -
Ászok / Meccs 2 1.8
Kettős Hibák / Meccs 9.1 9.2
Hárított Bréklabdák 50.9% -
Kihasznált Bréklabdák 46.2% -
Nyert Fogadó Pontok 49% 45.6%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (35) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %54.5%
Nyert 1. Szerva60.8%
Nyert 2. Szerva38.6%
Ászok / Meccs2
Kettős Hibák / Meccs9.1
Hárított Bréklabdák50.9%
Kihasznált Bréklabdák46.2%
Nyert Fogadó Pontok47.9%
Szerva Tartás %82.2%
Összes Nyert Pont60.8%
StatValue
Első Szerva %53.9%
Nyert 1. Szerva59.8%
Nyert 2. Szerva41%
Ászok / Meccs2.3
Kettős Hibák / Meccs9.4
Hárított Bréklabdák56%
Kihasznált Bréklabdák48.6%
Nyert Fogadó Pontok48.2%
Szerva Tartás %97.6%
Összes Nyert Pont66.9%
StatValue
Ászok / Meccs1.6
Kettős Hibák / Meccs8.7
Nyert Fogadó Pontok46.8%
Összes Nyert Pont105.9%
Statisztikák by Surface
Kemény (29) Fű (6)
StatValue
Első Szerva %54.5%
Nyert 1. Szerva60.8%
Nyert 2. Szerva38.6%
Ászok / Meccs2
Kettős Hibák / Meccs9.1
Hárított Bréklabdák50.9%
Kihasznált Bréklabdák46.2%
Nyert Fogadó Pontok49%
StatValue
Ászok / Meccs1.8
Kettős Hibák / Meccs9.2
Nyert Fogadó Pontok45.6%