Ana Konjuh Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#825
Kor27
Magasság5'9"
Súly143 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
W
L
L
2
Elemzett Mérkőzések
50%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O17.5 |
9.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Ana Konjuh – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ana Konjuh egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 825. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Ana Konjuh részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (17) | Utolsó 52 Hét (17) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 53.7% | 51.4% | 51.4% |
| Nyert 1. Szerva | 50% | 61.5% | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 32.3% | 39.4% | 39.4% |
| Ászok / Meccs | 3.1 | 2.8 | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 | 4.6 | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% | 52.1% | 52.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.5% | 14.3% | 14.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% | 39.2% | 39.2% |
| Szerva Tartás % | 255.2% | 104.6% | 104.6% |
| Összes Nyert Pont | 78.2% | 58.9% | 58.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (2) | Salak (13) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 49.2% | 54.3% |
| Nyert 1. Szerva | - | 59.6% | 64% |
| Nyert 2. Szerva | - | 35.1% | 46% |
| Ászok / Meccs | 4 | 2.5 | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 4.8 | 5 |
| Hárított Bréklabdák | - | 57.6% | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 11.5% | 17.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.2% | 42.3% | 33.3% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (17)
Utolsó 20 (17)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 51.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 39.4% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 52.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.2% |
| Szerva Tartás % | 104.6% |
| Összes Nyert Pont | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 51.4% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 39.4% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 52.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.2% |
| Szerva Tartás % | 104.6% |
| Összes Nyert Pont | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.7% |
| Nyert 1. Szerva | 50% |
| Nyert 2. Szerva | 32.3% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 12.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |
| Szerva Tartás % | 255.2% |
| Összes Nyert Pont | 78.2% |
Statisztikák by Surface
Kemény (2)
Salak (13)
Fű (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 49.2% |
| Nyert 1. Szerva | 59.6% |
| Nyert 2. Szerva | 35.1% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54.3% |
| Nyert 1. Szerva | 64% |
| Nyert 2. Szerva | 46% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.3% |