1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W35 Junin
  4. Ana Victoria Gobbi Monllau
Ana Victoria Gobbi Monllau

Ana Victoria Gobbi Monllau Előrejelzések, statisztikák és forma

AR
Ranglista#1230

Aktuális forma

L L W L L
4 Elemzett mérkőzések
100% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

15:30

Lezárult
AR
A. V. G.
AR
V. Bosio
0
2
1100
-10000

2

-10000
23
66

2

-10000
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

14:30

Lezárult
BR
N. Leme Da
AR
A. V. G.
2
0
-1429
570

1

-1429
626
262

1

-1429
8/10

09:00

Lezárult
AR
A. V. G.
BR
M. E. Lages
2
0
-1250
590

1

-1250
66
21

U19.5

-135
5.1/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

17:00

Lezárult
AR
A. V. G.
CH
M. Mettraux
0
2
215
-286

2

-286
35
67

2

-286
8.3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

15:30

Lezárult
AR
A. V. G.
AR
J. M. G.
1
2
250
-345

2

-345
622
266

-
padlock
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.

Ana Victoria Gobbi Monllau – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Ana Victoria Gobbi Monllau AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Ana Victoria Gobbi Monllau részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (16) Utolsó 52 hét (16)
Első szerva % 79.1% 79.1% 79.1%
Nyert 1. szerva 54.1% 54.1% 54.1%
Nyert 2. szerva 48.3% 48.3% 48.3%
Ászok / meccs 0.2 0.2 0.2
Kettős hibák / meccs 2.7 3.2 3.2
Hárított bréklabdák 53.7% 53.7% 53.7%
Kihasznált bréklabdák 52.4% 52.4% 52.4%
Nyert fogadópontok 49.6% 49.6% 49.6%
Szervatartás % 65.1% 98.9% 98.9%
Összes nyert pont 55.7% 55.7% 55.7%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (1) Salak (15)
Első szerva % - 79.1%
Nyert 1. szerva - 54.1%
Nyert 2. szerva - 48.3%
Ászok / meccs 0 0.2
Kettős hibák / meccs 7 2.9
Hárított bréklabdák - 53.7%
Kihasznált bréklabdák - 52.4%
Nyert fogadópontok - 49.6%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (16) Utolsó 20 (16) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %79.1%
Nyert 1. szerva54.1%
Nyert 2. szerva48.3%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs3.2
Hárított bréklabdák53.7%
Kihasznált bréklabdák52.4%
Nyert fogadópontok49.6%
Szervatartás %98.9%
Összes nyert pont55.7%
StatValue
Első szerva %79.1%
Nyert 1. szerva54.1%
Nyert 2. szerva48.3%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs3.2
Hárított bréklabdák53.7%
Kihasznált bréklabdák52.4%
Nyert fogadópontok49.6%
Szervatartás %98.9%
Összes nyert pont55.7%
StatValue
Első szerva %79.1%
Nyert 1. szerva54.1%
Nyert 2. szerva48.3%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs2.7
Hárított bréklabdák53.7%
Kihasznált bréklabdák52.4%
Nyert fogadópontok49.6%
Szervatartás %65.1%
Összes nyert pont55.7%
Statisztikák by Surface
Kemény (1) Salak (15)
StatValue
Ászok / meccs0
Kettős hibák / meccs7
StatValue
Első szerva %79.1%
Nyert 1. szerva54.1%
Nyert 2. szerva48.3%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs2.9
Hárított bréklabdák53.7%
Kihasznált bréklabdák52.4%
Nyert fogadópontok49.6%