1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Reichstett
  4. Anais Gabriel
Anais Gabriel

Anais Gabriel Előrejelzések, statisztikák és forma

CH

Aktuális forma

L L L L L
6 Elemzett mérkőzések
66.7% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:30

Lezárult
CH
J. Duerst
CH
A. Gabriel
2
0
-588
375

1

-588
167
635

1

-588
3.6/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:05

Lezárult
BE
M. Maquet
CH
A. Gabriel
2
0
-500
370

1

-500
366
644

O18.5

-122
7.9/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:00

Lezárult
FI
C. Blomqvist
CH
A. Gabriel
2
1
125
-172

1

125
636
361

O20.5

-122
5.7/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:00

Lezárult
CH
A. Gabriel
TR
I. Yoruk
1
2
270
-417

2

-417
42
66

2

-417
1.7/10

07:30

Lezárult
RO
A. Oana
CH
A. Gabriel
2
0
-1429
516

1

-1429
66
21

-
padlock

07:15

Lezárult
AM
A. Amiraghyan
CH
A. Gabriel
2
1
-400
275

1

-400
66
23

-
padlock

08:45

Lezárult
CH
A. Gabriel
RU
U. Lekomtseva
2
1
175
-250

2

-250
635
367

-
padlock
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:15

Lezárult
CH
A. Gabriel
RU
D. Lodikova
0
2
510
-1250

2

-1250
24
66

2

-1250
5.2/10

07:30

Lezárult
BG
D. Velikova
CH
A. Gabriel
0
2
177
-238

2

-238
462
646

O20.5

-114
6.1/10

Anais Gabriel – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Anais Gabriel AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Anais Gabriel részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (24)
Első szerva % 54.5% 54.4% 56.9%
Nyert 1. szerva 52.1% 63.8% 64.2%
Nyert 2. szerva 22.5% 37.7% 36.2%
Ászok / meccs 0.7 0.8 0.7
Kettős hibák / meccs 6.1 6.5 6.7
Hárított bréklabdák 59.1% 56.1% 51.3%
Kihasznált bréklabdák 63.6% 50.6% 51.5%
Nyert fogadópontok 52.4% 51.3% 51.2%
Szervatartás % 350% 101.8% 86.7%
Összes nyert pont 95.9% 69.1% 61.8%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (8) Salak (11)
Első szerva % 54% -
Nyert 1. szerva 65.2% -
Nyert 2. szerva 34.3% -
Ászok / meccs 1.1 0.5
Kettős hibák / meccs 7.6 5.5
Hárított bréklabdák 52.8% -
Kihasznált bréklabdák 58.9% -
Nyert fogadópontok 54.1% 51.9%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (24) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %56.9%
Nyert 1. szerva64.2%
Nyert 2. szerva36.2%
Ászok / meccs0.7
Kettős hibák / meccs6.7
Hárított bréklabdák51.3%
Kihasznált bréklabdák51.5%
Nyert fogadópontok51.2%
Szervatartás %86.7%
Összes nyert pont61.8%
StatValue
Első szerva %54.4%
Nyert 1. szerva63.8%
Nyert 2. szerva37.7%
Ászok / meccs0.8
Kettős hibák / meccs6.5
Hárított bréklabdák56.1%
Kihasznált bréklabdák50.6%
Nyert fogadópontok51.3%
Szervatartás %101.8%
Összes nyert pont69.1%
StatValue
Első szerva %54.5%
Nyert 1. szerva52.1%
Nyert 2. szerva22.5%
Ászok / meccs0.7
Kettős hibák / meccs6.1
Hárított bréklabdák59.1%
Kihasznált bréklabdák63.6%
Nyert fogadópontok52.4%
Szervatartás %350%
Összes nyert pont95.9%
Statisztikák by Surface
Kemény (8) Salak (11)
StatValue
Első szerva %54%
Nyert 1. szerva65.2%
Nyert 2. szerva34.3%
Ászok / meccs1.1
Kettős hibák / meccs7.6
Hárított bréklabdák52.8%
Kihasznált bréklabdák58.9%
Nyert fogadópontok54.1%
StatValue
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs5.5
Nyert fogadópontok51.9%