Despina Papamichail Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U22.5 |
6.3/10 | |
13:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
2:0 |
6.8/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
7.7/10 | |
19:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 616 |
O18.5 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.4/10 | |
18:13 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7/10 | |
07:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 644 |
O18.5 |
6.8/10 | |
09:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.8/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U25.5 |
6.8/10 |
Despina Papamichail – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Despina Papamichail egy 32 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 170. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 27 mérkőzést elemzett Despina Papamichail részvételével, és több mint 77.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (79) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 85.5% | 81.5% | 82% |
| Nyert 1. Szerva | 53% | 51% | 53.6% |
| Nyert 2. Szerva | 35.9% | 40.7% | 37.6% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 0.3 | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 | 1.3 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 42.4% | 46.9% | 50.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.2% | 41.6% | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.9% | 47.2% | 46.3% |
| Szerva Tartás % | 144.2% | 87.5% | 100.1% |
| Összes Nyert Pont | 74.1% | 62.3% | 55.3% |
| Stat. | Kemény (9) | Salak (70) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.8% | 83.5% |
| Nyert 1. Szerva | 55.6% | 53.4% |
| Nyert 2. Szerva | 28.6% | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 0.2 | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 47.2% | 51.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.4% | 44.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 82% |
| Nyert 1. Szerva | 53.6% |
| Nyert 2. Szerva | 37.6% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 50.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.3% |
| Szerva Tartás % | 100.1% |
| Összes Nyert Pont | 55.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 81.5% |
| Nyert 1. Szerva | 51% |
| Nyert 2. Szerva | 40.7% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.3 |
| Hárított Bréklabdák | 46.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.2% |
| Szerva Tartás % | 87.5% |
| Összes Nyert Pont | 62.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 85.5% |
| Nyert 1. Szerva | 53% |
| Nyert 2. Szerva | 35.9% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 42.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.9% |
| Szerva Tartás % | 144.2% |
| Összes Nyert Pont | 74.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.8% |
| Nyert 1. Szerva | 55.6% |
| Nyert 2. Szerva | 28.6% |
| Ászok / Meccs | 0.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 47.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 83.5% |
| Nyert 1. Szerva | 53.4% |
| Nyert 2. Szerva | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 51.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47% |