Anastasiia Sobolieva Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 266 |
2 |
4.3/10 | |
05:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.6/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
721 566 |
O19.5 |
4.8/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.3/10 | |
13:11 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 560 |
O20.5 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8.7/10 | |
12:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 637 |
O19.5 |
7.7/10 | |
14:33 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.6/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
4.8/10 | |
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.7/10 | |
21:47 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 636 |
O19.5 |
5.4/10 | |
07:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.3/10 |
Anastasiia Sobolieva – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Anastasiia Sobolieva egy 21 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 27 mérkőzést elemzett Anastasiia Sobolieva részvételével, és több mint 70.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (44) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 66.4% | 63% |
| Nyert 1. Szerva | - | 43.8% | 55.9% |
| Nyert 2. Szerva | - | 32.4% | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 0.6 | 0.8 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 | 2.5 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | - | 36.8% | 52.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 29.4% | 40% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48% | 48.2% | 46.4% |
| Szerva Tartás % | - | 660% | 140.7% |
| Összes Nyert Pont | 105.9% | 95.4% | 71.3% |
| Stat. | Kemény (5) | Salak (39) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% | 60.4% |
| Nyert 1. Szerva | 49.1% | 58.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.5% | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 1 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 38.2% | 58.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.2% | 45.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63% |
| Nyert 1. Szerva | 55.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 52.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |
| Szerva Tartás % | 140.7% |
| Összes Nyert Pont | 71.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.4% |
| Nyert 1. Szerva | 43.8% |
| Nyert 2. Szerva | 32.4% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 36.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.2% |
| Szerva Tartás % | 660% |
| Összes Nyert Pont | 95.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 48% |
| Összes Nyert Pont | 105.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.7% |
| Nyert 1. Szerva | 49.1% |
| Nyert 2. Szerva | 39.5% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 38.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.4% |
| Nyert 1. Szerva | 58.8% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 58.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.3% |