1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men W35 Antalya
  4. Anastasiya Zaparyniuk
Anastasiya Zaparyniuk

Anastasiya Zaparyniuk Előrejelzések, statisztikák és forma

UA
Ranglista#1258

Aktuális forma

W L W L L
5 Elemzett mérkőzések
60% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:30

Lezárult
UA
A. Zaparyniuk
ES
C. Martinez
1
2
345
-556

2

-556
32
66

2

-556
8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:30

Lezárult
NL
R. de Koning
UA
A. Zaparyniuk
2
0
-182
132

1

-182
66
23

1

-182
3.4/10

10:05

Lezárult
AT
C. Gasparovic
UA
A. Zaparyniuk
0
2
160
-189

1

160
67
25

1

160
4.7/10

09:00

Lezárult
UA
A. Zaparyniuk
BG
J. Stamatova
0
2
107
-152

2

-152
264
626

O20.5

-120
5.2/10

08:00

Lezárult
UA
A. Zaparyniuk
GB
M. Boyden
2
0
-250
200

1

-250
66
32

U20.5

-133
4.8/10

Anastasiya Zaparyniuk – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Anastasiya Zaparyniuk AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Anastasiya Zaparyniuk részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (17) Utolsó 52 hét (17)
Első szerva % 70.3% 70.3% 70.3%
Nyert 1. szerva 60.4% 60.4% 60.4%
Nyert 2. szerva 52.3% 52.3% 52.3%
Ászok / meccs 0.5 0.5 0.5
Kettős hibák / meccs 1.4 1.6 1.6
Hárított bréklabdák 47.6% 47.6% 47.6%
Kihasznált bréklabdák 66.7% 66.7% 66.7%
Nyert fogadópontok 56.7% 56.7% 56.7%
Szervatartás % 60.3% 86.3% 86.3%
Összes nyert pont 57.3% 57.3% 57.3%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (2) Salak (14)
Első szerva % - 70.3%
Nyert 1. szerva - 60.4%
Nyert 2. szerva - 52.3%
Ászok / meccs 0.5 0.4
Kettős hibák / meccs 2.5 1.6
Hárított bréklabdák - 47.6%
Kihasznált bréklabdák - 66.7%
Nyert fogadópontok - 56.7%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (17) Utolsó 20 (17) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %70.3%
Nyert 1. szerva60.4%
Nyert 2. szerva52.3%
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs1.6
Hárított bréklabdák47.6%
Kihasznált bréklabdák66.7%
Nyert fogadópontok56.7%
Szervatartás %86.3%
Összes nyert pont57.3%
StatValue
Első szerva %70.3%
Nyert 1. szerva60.4%
Nyert 2. szerva52.3%
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs1.6
Hárított bréklabdák47.6%
Kihasznált bréklabdák66.7%
Nyert fogadópontok56.7%
Szervatartás %86.3%
Összes nyert pont57.3%
StatValue
Első szerva %70.3%
Nyert 1. szerva60.4%
Nyert 2. szerva52.3%
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs1.4
Hárított bréklabdák47.6%
Kihasznált bréklabdák66.7%
Nyert fogadópontok56.7%
Szervatartás %60.3%
Összes nyert pont57.3%
Statisztikák by Surface
Kemény (2) Salak (14)
StatValue
Ászok / meccs0.5
Kettős hibák / meccs2.5
StatValue
Első szerva %70.3%
Nyert 1. szerva60.4%
Nyert 2. szerva52.3%
Ászok / meccs0.4
Kettős hibák / meccs1.6
Hárított bréklabdák47.6%
Kihasznált bréklabdák66.7%
Nyert fogadópontok56.7%