Andrea Collarini Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
1 |
2/10 | |
10:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
1.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.5/10 | |
15:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
6/10 | |
16:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
624 266 |
2 |
3.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.8/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
756 573 |
O19.5 |
10/10 | |
16:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
5.6/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
3.4/10 | |
15:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 636 |
1 |
1.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
|
||
18:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Andrea Collarini – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Andrea Collarini egy 33 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 268. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 18 mérkőzést elemzett Andrea Collarini részvételével, és több mint 44.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (59) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% | 63.5% | 68.1% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% | 65.3% | 63.7% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% | 49.9% | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 1.3 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 2.8 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 53% | 50.8% | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.4% | 29.9% | 30.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% | 40.3% | 42.1% |
| Szerva Tartás % | 58.6% | 59.7% | 59.2% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% | 50.1% | 50.7% |
| Stat. | Kemény (2) | Salak (56) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% | 68.2% | 74.1% |
| Nyert 1. Szerva | 62.8% | 63.9% | 51.2% |
| Nyert 2. Szerva | 60.7% | 49.1% | 53.3% |
| Ászok / Meccs | 3.5 | 1.6 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 2.8 | 0 |
| Hárított Bréklabdák | 45.5% | 54.9% | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.1% | 31% | 11.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% | 42.4% | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.1% |
| Nyert 1. Szerva | 63.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.1% |
| Szerva Tartás % | 59.2% |
| Összes Nyert Pont | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.5% |
| Nyert 1. Szerva | 65.3% |
| Nyert 2. Szerva | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 50.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% |
| Szerva Tartás % | 59.7% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 64.6% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% |
| Szerva Tartás % | 58.6% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 62.8% |
| Nyert 2. Szerva | 60.7% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 45.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.2% |
| Nyert 1. Szerva | 63.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.1% |
| Nyert 1. Szerva | 51.2% |
| Nyert 2. Szerva | 53.3% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.4% |