Andrej Loncarevic Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#1293
Kor20
Aktuális forma
W
W
L
3
Elemzett mérkőzések
66.7%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.8/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
1.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Andrej Loncarevic – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Andrej Loncarevic 20 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Andrej Loncarevic részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (17) | Utolsó 52 hét (17) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 62.5% | 63.9% | 63.9% |
| Nyert 1. szerva | 70.3% | 68.1% | 68.1% |
| Nyert 2. szerva | 46% | 48.8% | 48.8% |
| Ászok / meccs | 2.3 | 2.5 | 2.5 |
| Kettős hibák / meccs | 2.9 | 3.1 | 3.1 |
| Hárított bréklabdák | 74.2% | 67.1% | 67.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 16.1% | 20.9% | 20.9% |
| Nyert fogadópontok | 33.5% | 36.3% | 36.3% |
| Szervatartás % | 83.2% | 73.2% | 73.2% |
| Összes nyert pont | 47.8% | 48.6% | 48.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (3) | Salak (10) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 62.5% | 64.8% |
| Nyert 1. szerva | 70.3% | 66.7% |
| Nyert 2. szerva | 46% | 50.8% |
| Ászok / meccs | 5 | 2.4 |
| Kettős hibák / meccs | 6 | 2.9 |
| Hárított bréklabdák | 74.2% | 61.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 16.1% | 23.6% |
| Nyert fogadópontok | 33.5% | 37.9% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (17)
Utolsó 20 (17)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 63.9% |
| Nyert 1. szerva | 68.1% |
| Nyert 2. szerva | 48.8% |
| Ászok / meccs | 2.5 |
| Kettős hibák / meccs | 3.1 |
| Hárított bréklabdák | 67.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 20.9% |
| Nyert fogadópontok | 36.3% |
| Szervatartás % | 73.2% |
| Összes nyert pont | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 63.9% |
| Nyert 1. szerva | 68.1% |
| Nyert 2. szerva | 48.8% |
| Ászok / meccs | 2.5 |
| Kettős hibák / meccs | 3.1 |
| Hárított bréklabdák | 67.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 20.9% |
| Nyert fogadópontok | 36.3% |
| Szervatartás % | 73.2% |
| Összes nyert pont | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.5% |
| Nyert 1. szerva | 70.3% |
| Nyert 2. szerva | 46% |
| Ászok / meccs | 2.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.9 |
| Hárított bréklabdák | 74.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 16.1% |
| Nyert fogadópontok | 33.5% |
| Szervatartás % | 83.2% |
| Összes nyert pont | 47.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (3)
Salak (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 62.5% |
| Nyert 1. szerva | 70.3% |
| Nyert 2. szerva | 46% |
| Ászok / meccs | 5 |
| Kettős hibák / meccs | 6 |
| Hárított bréklabdák | 74.2% |
| Kihasznált bréklabdák | 16.1% |
| Nyert fogadópontok | 33.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 64.8% |
| Nyert 1. szerva | 66.7% |
| Nyert 2. szerva | 50.8% |
| Ászok / meccs | 2.4 |
| Kettős hibák / meccs | 2.9 |
| Hárított bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 23.6% |
| Nyert fogadópontok | 37.9% |