Andrew Johnson Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#908
Aktuális Forma
L
W
W
W
L
11
Elemzett Mérkőzések
45.5%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
6.4/10 | |
17:17 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 636 |
2 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.2/10 | |
16:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 742 |
O20.5 |
6.3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:13 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.6/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
4.2/10 | |
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
5.1/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.2/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.5/10 |
Andrew Johnson – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Andrew Johnson AI-alapú algoritmusunk 11 mérkőzést elemzett Andrew Johnson részvételével, és több mint 45.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (17) | Utolsó 52 Hét (17) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% | 62.4% | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% | 60.7% | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.6% | 46.6% | 46.6% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 1 | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 2.7 | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% | 61.5% | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.9% | 27.9% | 27.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% | 44.8% | 44.8% |
| Szerva Tartás % | 118.5% | 119.7% | 119.7% |
| Összes Nyert Pont | 68.9% | 68.9% | 68.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (6) | Salak (11) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.2% | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 51.4% | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 40% | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% | 65.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% | 45.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (17)
Utolsó 20 (17)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.6% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |
| Szerva Tartás % | 119.7% |
| Összes Nyert Pont | 68.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.6% |
| Ászok / Meccs | 1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |
| Szerva Tartás % | 119.7% |
| Összes Nyert Pont | 68.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 60.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.6% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |
| Szerva Tartás % | 118.5% |
| Összes Nyert Pont | 68.9% |
Statisztikák by Surface
Kemény (6)
Salak (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.2% |
| Nyert 1. Szerva | 51.4% |
| Nyert 2. Szerva | 40% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.7% |
| Nyert 1. Szerva | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47.6% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 65.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.4% |