Gavin Goode Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1333
Kor17
Aktuális Forma
L
L
W
W
L
5
Elemzett Mérkőzések
40%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O19.5 |
7.9/10 | |
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.7/10 | |
17:12 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:17 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 636 |
2 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 644 |
|
Gavin Goode – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Gavin Goode egy 17 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 5 mérkőzést elemzett Gavin Goode részvételével, és több mint 40% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (13) | Utolsó 52 Hét (13) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 72.4% | 65% | 65% |
| Nyert 1. Szerva | 57.1% | 68.1% | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% | 51.6% | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 1.5 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 | 1.5 | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 66.7% | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% | 27.6% | 27.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% | 40.9% | 40.9% |
| Szerva Tartás % | 381% | 177% | 177% |
| Összes Nyert Pont | 81.6% | 72.1% | 72.1% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (3) | Salak (10) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 65% | - |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% | - |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% | - |
| Ászok / Meccs | 2.7 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.6% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% | 42.4% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (13)
Utolsó 20 (13)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.9% |
| Szerva Tartás % | 177% |
| Összes Nyert Pont | 72.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.9% |
| Szerva Tartás % | 177% |
| Összes Nyert Pont | 72.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.1% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% |
| Szerva Tartás % | 381% |
| Összes Nyert Pont | 81.6% |
Statisztikák by Surface
Kemény (3)
Salak (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.4% |