Andzhelina Kostova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
L
1
Elemzett Mérkőzések
100%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Andzhelina Kostova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Andzhelina Kostova AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Andzhelina Kostova részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (28) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 56.5% | 59.1% | 57.8% |
| Nyert 1. Szerva | 57.1% | 59.4% | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% | 41.5% | 43% |
| Ászok / Meccs | 1.9 | 1.4 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 | 4.7 | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 47.9% | 54.1% | 53.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.3% | 7.3% | 7.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% | 34.8% | 34.8% |
| Szerva Tartás % | 57.5% | 55.3% | 54.7% |
| Összes Nyert Pont | 35.6% | 20.2% | 14.7% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Salak (28) |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.8% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 43% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (28)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.8% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 43% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |
| Szerva Tartás % | 54.7% |
| Összes Nyert Pont | 14.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.1% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 54.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |
| Szerva Tartás % | 55.3% |
| Összes Nyert Pont | 20.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 56.5% |
| Nyert 1. Szerva | 57.1% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 47.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |
| Szerva Tartás % | 57.5% |
| Összes Nyert Pont | 35.6% |
Statisztikák by Surface
Salak (28)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.8% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 43% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |