Ani Amiraghyan Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#744
Kor32
Magasság5'6"
Aktuális Forma
L
W
L
L
L
10
Elemzett Mérkőzések
70%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:09 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O18.5 |
8.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.9/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
3.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.3/10 | |
07:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U19.5 |
4.3/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
622 266 |
2 |
1.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
7.1/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Ani Amiraghyan – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ani Amiraghyan egy 32 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Ani Amiraghyan részvételével, és több mint 70% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (20) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 53.4% | 57.5% | 57.5% |
| Nyert 1. Szerva | 51.3% | 67.6% | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 41.2% | 50.3% | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 | 2.3 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 70.6% | 64.2% | 64.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25% | 58.5% | 58.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.2% | 50.3% | 50.3% |
| Szerva Tartás % | 261.6% | 134% | 134% |
| Összes Nyert Pont | 81.4% | 67% | 67% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (5) | Salak (15) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 57.5% |
| Nyert 1. Szerva | - | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | - | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | - | 64.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 58.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.7% | 52% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (20)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 64.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.3% |
| Szerva Tartás % | 134% |
| Összes Nyert Pont | 67% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 64.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.3% |
| Szerva Tartás % | 134% |
| Összes Nyert Pont | 67% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.4% |
| Nyert 1. Szerva | 51.3% |
| Nyert 2. Szerva | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 70.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.2% |
| Szerva Tartás % | 261.6% |
| Összes Nyert Pont | 81.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (5)
Salak (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.5% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 64.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 52% |