Antonio Voljavec Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1426
Kor19
Aktuális Forma
L
L
2
Elemzett Mérkőzések
100%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O18.5 |
7.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Antonio Voljavec – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Antonio Voljavec egy 19 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Antonio Voljavec részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (22) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% | 64.2% | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67% | 67% | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% | 50.8% | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 2.4 | 1.9 | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 | 2.1 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% | 62.5% | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% | 26.9% | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 103.1% | 128.5% | 133% |
| Összes Nyert Pont | 64.3% | 64.3% | 64.3% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (5) | Salak (17) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% | - |
| Nyert 1. Szerva | 67% | - |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% | - |
| Ászok / Meccs | 3.8 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% | 37.2% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (22)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 133% |
| Összes Nyert Pont | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 128.5% |
| Összes Nyert Pont | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 103.1% |
| Összes Nyert Pont | 64.3% |
Statisztikák by Surface
Kemény (5)
Salak (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67% |
| Nyert 2. Szerva | 50.8% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.2% |