Arina Rodionova Előrejelzések, statisztikák és forma
Ranglista#210
Kor35
Magasság5'6"
Súly132 lb
KézJobbkezes
Aktuális forma
L
L
W
W
L
6
Elemzett mérkőzések
83.3%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 644 |
O20.5 |
7.2/10 | |
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O21.5 |
5.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 561 |
1 |
5.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 654 |
O20.5 |
5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Arina Rodionova – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Arina Rodionova 35 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 210. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Arina Rodionova részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (24) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 70.9% | 69.3% | 69.8% |
| Nyert 1. szerva | 59.7% | 59% | 59.5% |
| Nyert 2. szerva | 39.1% | 40.2% | 39.9% |
| Ászok / meccs | 0.9 | 1.2 | 1.2 |
| Kettős hibák / meccs | 4 | 4.2 | 4 |
| Hárított bréklabdák | 55.3% | 53.6% | 53.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 42% | 38.5% | 35.5% |
| Nyert fogadópontok | 44.6% | 44.3% | 43.2% |
| Szervatartás % | 53.7% | 63.9% | 62.7% |
| Összes nyert pont | 49.2% | 48.8% | 48.4% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (17) | Salak (3) | Fű (4) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 69.4% | 68.1% | 73.6% |
| Nyert 1. szerva | 59.5% | 53.2% | 65.3% |
| Nyert 2. szerva | 38.6% | 50% | 35.5% |
| Ászok / meccs | 1.2 | 0.3 | 1.5 |
| Kettős hibák / meccs | 4.4 | 4.3 | 2.5 |
| Hárított bréklabdák | 54.7% | 52.9% | 48.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 37.8% | 28.6% | 32.4% |
| Nyert fogadópontok | 43.7% | 41.5% | 42.8% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (24)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 69.8% |
| Nyert 1. szerva | 59.5% |
| Nyert 2. szerva | 39.9% |
| Ászok / meccs | 1.2 |
| Kettős hibák / meccs | 4 |
| Hárított bréklabdák | 53.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 35.5% |
| Nyert fogadópontok | 43.2% |
| Szervatartás % | 62.7% |
| Összes nyert pont | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 69.3% |
| Nyert 1. szerva | 59% |
| Nyert 2. szerva | 40.2% |
| Ászok / meccs | 1.2 |
| Kettős hibák / meccs | 4.2 |
| Hárított bréklabdák | 53.6% |
| Kihasznált bréklabdák | 38.5% |
| Nyert fogadópontok | 44.3% |
| Szervatartás % | 63.9% |
| Összes nyert pont | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 70.9% |
| Nyert 1. szerva | 59.7% |
| Nyert 2. szerva | 39.1% |
| Ászok / meccs | 0.9 |
| Kettős hibák / meccs | 4 |
| Hárított bréklabdák | 55.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 42% |
| Nyert fogadópontok | 44.6% |
| Szervatartás % | 53.7% |
| Összes nyert pont | 49.2% |
Statisztikák by Surface
Kemény (17)
Salak (3)
Fű (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 69.4% |
| Nyert 1. szerva | 59.5% |
| Nyert 2. szerva | 38.6% |
| Ászok / meccs | 1.2 |
| Kettős hibák / meccs | 4.4 |
| Hárított bréklabdák | 54.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 37.8% |
| Nyert fogadópontok | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 68.1% |
| Nyert 1. szerva | 53.2% |
| Nyert 2. szerva | 50% |
| Ászok / meccs | 0.3 |
| Kettős hibák / meccs | 4.3 |
| Hárított bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 28.6% |
| Nyert fogadópontok | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 73.6% |
| Nyert 1. szerva | 65.3% |
| Nyert 2. szerva | 35.5% |
| Ászok / meccs | 1.5 |
| Kettős hibák / meccs | 2.5 |
| Hárított bréklabdák | 48.1% |
| Kihasznált bréklabdák | 32.4% |
| Nyert fogadópontok | 42.8% |