Arthur Bonnaud Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1333
Kor28
Magasság5'9"
Súly150 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
L
2
Elemzett Mérkőzések
100%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
7.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Arthur Bonnaud – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Arthur Bonnaud egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1333. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Arthur Bonnaud részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (11) | Utolsó 52 Hét (11) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% | 59.5% | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
| Nyert 2. Szerva | 26.7% | 26.7% | 26.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 1.1 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 | 3.2 | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 28.6% | 28.6% | 28.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% | 0% | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.6% | 31.6% | 31.6% |
| Szerva Tartás % | 524.3% | 524.3% | 524.3% |
| Összes Nyert Pont | 54.8% | 54.8% | 54.8% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (2) | Salak (9) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% | - |
| Nyert 1. Szerva | 59.1% | - |
| Nyert 2. Szerva | 26.7% | - |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 28.6% | - |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% | - |
| Nyert Fogadó Pontok | 14.7% | 40.6% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (11)
Utolsó 20 (11)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.1% |
| Nyert 2. Szerva | 26.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 28.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.6% |
| Szerva Tartás % | 524.3% |
| Összes Nyert Pont | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.1% |
| Nyert 2. Szerva | 26.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 28.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.6% |
| Szerva Tartás % | 524.3% |
| Összes Nyert Pont | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.1% |
| Nyert 2. Szerva | 26.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 28.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.6% |
| Szerva Tartás % | 524.3% |
| Összes Nyert Pont | 54.8% |
Statisztikák by Surface
Kemény (2)
Salak (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.5% |
| Nyert 1. Szerva | 59.1% |
| Nyert 2. Szerva | 26.7% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 28.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 14.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |