Arthur Gea Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:40 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O19.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O22.5 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
366 637 |
O19.5 |
10/10 | |
11:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 734 |
O18.5 |
9.3/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
266 647 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.7/10 | |
10:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
3.8/10 | |
12:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7/10 | |
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 | |
13:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O19.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 2
3
|
|
|
2 |
6633 7366 |
U47.5 |
6/10 | |
07:35 Lezárult |
| 0
3
|
|
|
1 |
676 352 |
1 |
4.6/10 | |
03:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 442 |
O18.5 |
8.7/10 | |
06:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
352 676 |
O19.5 |
6.2/10 | |
07:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
125 667 |
2 |
5.1/10 |
Arthur Gea – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Arthur Gea egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 143. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 25 mérkőzést elemzett Arthur Gea részvételével, és több mint 56% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (66) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 58% | 60.8% | 60.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.1% | 73% | 68.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% | 50.5% | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 5.5 | 6.4 | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 | 3.7 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 65.2% | 70.2% | 65.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.7% | 19.3% | 26.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% | 37.5% | 41% |
| Szerva Tartás % | 60.5% | 64.1% | 67% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% | 50.9% | 51% |
| Stat. | Kemény (37) | Salak (29) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% | 58.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.9% | 66.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50.9% | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 4.6 | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% | 65.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.7% | 25.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.5% | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.2% |
| Nyert 1. Szerva | 68.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 65.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41% |
| Szerva Tartás % | 67% |
| Összes Nyert Pont | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.8% |
| Nyert 1. Szerva | 73% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 6.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 70.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.5% |
| Szerva Tartás % | 64.1% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58% |
| Nyert 1. Szerva | 70.1% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% |
| Ászok / Meccs | 5.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 65.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.2% |
| Szerva Tartás % | 60.5% |
| Összes Nyert Pont | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 71.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.9% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 64.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.7% |
| Nyert 1. Szerva | 66.2% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 65.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |