Stefano Napolitano Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
4.9/10 | |
22:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 46 |
O19.5 |
3.6/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
734 666 |
2 |
1.9/10 | |
01:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O20.5 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
3.8/10 | |
10:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
6.4/10 | |
10:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
77 55 |
1 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
4.5/10 | |
08:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7/10 | |
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 45 |
1 |
6.6/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.9/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3/10 | |
09:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 267 |
2 |
7.3/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
1.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.3/10 | |
12:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.3/10 |
Stefano Napolitano – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Stefano Napolitano egy 30 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 246. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Stefano Napolitano részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (48) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.1% | 60.5% | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 74% | 74% | 69.5% |
| Nyert 2. Szerva | 57.7% | 58.8% | 55.7% |
| Ászok / Meccs | 5.1 | 5.8 | 4.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 1.6 | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% | 57.9% | 59.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.3% | 17.2% | 20.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38% | 37.8% | 37.5% |
| Szerva Tartás % | 67.4% | 68% | 64.5% |
| Összes Nyert Pont | 52.1% | 52.5% | 50.4% |
| Stat. | Kemény (18) | Salak (29) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% | 62.4% | 65.2% |
| Nyert 1. Szerva | 68% | 70.4% | 65.1% |
| Nyert 2. Szerva | 56.6% | 56.2% | 30.4% |
| Ászok / Meccs | 5.8 | 4 | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 | 1.2 | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% | 59.2% | 70% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.7% | 22.3% | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.7% | 39.7% | 25.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 69.5% |
| Nyert 2. Szerva | 55.7% |
| Ászok / Meccs | 4.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 59.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.5% |
| Szerva Tartás % | 64.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 74% |
| Nyert 2. Szerva | 58.8% |
| Ászok / Meccs | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.8% |
| Szerva Tartás % | 68% |
| Összes Nyert Pont | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.1% |
| Nyert 1. Szerva | 74% |
| Nyert 2. Szerva | 57.7% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38% |
| Szerva Tartás % | 67.4% |
| Összes Nyert Pont | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 68% |
| Nyert 2. Szerva | 56.6% |
| Ászok / Meccs | 5.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 70.4% |
| Nyert 2. Szerva | 56.2% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.2% |
| Nyert 1. Szerva | 65.1% |
| Nyert 2. Szerva | 30.4% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 70% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 25.9% |