Ayano Shimizu Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#434
Kor27
Aktuális Forma
L
W
L
W
L
10
Elemzett Mérkőzések
60%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
O19.5 |
6.9/10 | |
21:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:07 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
8.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O19.5 |
7.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:09 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
8/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O16.5 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
5.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 626 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Ayano Shimizu – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Ayano Shimizu egy 27 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 10 mérkőzést elemzett Ayano Shimizu részvételével, és több mint 60% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (35) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 78.1% | 76.4% |
| Nyert 1. Szerva | - | 58.5% | 54.1% |
| Nyert 2. Szerva | - | 42.9% | 39.5% |
| Ászok / Meccs | 0.3 | 0.4 | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 3 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | - | 31.8% | 37.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 34.1% | 30.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.3% | 43.4% | 43% |
| Szerva Tartás % | - | 222.7% | 222.5% |
| Összes Nyert Pont | 97.4% | 80.2% | 74.9% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (23) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 78.1% | 72.5% |
| Nyert 1. Szerva | 58.5% | 43% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 0.3 | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 31.8% | 43.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.1% | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% | 37.5% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (35)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 76.4% |
| Nyert 1. Szerva | 54.1% |
| Nyert 2. Szerva | 39.5% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 37.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Szerva Tartás % | 222.5% |
| Összes Nyert Pont | 74.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 78.1% |
| Nyert 1. Szerva | 58.5% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 31.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.4% |
| Szerva Tartás % | 222.7% |
| Összes Nyert Pont | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.3% |
| Összes Nyert Pont | 97.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (23)
Salak (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 78.1% |
| Nyert 1. Szerva | 58.5% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 31.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.5% |
| Nyert 1. Szerva | 43% |
| Nyert 2. Szerva | 33.3% |
| Ászok / Meccs | 0 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 43.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.5% |