Aziz Ouakaa Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:16 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
7.2/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.1/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 463 |
O20.5 |
5.5/10 | |
11:47 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 746 |
O20.5 |
9.2/10 | |
11:59 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
7.2/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
6.7/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O20.5 |
5.2/10 | |
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 724 |
O21.5 |
7.6/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
1/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5/10 | |
12:28 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
8/10 |
Aziz Ouakaa – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Aziz Ouakaa egy 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 556. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 31 mérkőzést elemzett Aziz Ouakaa részvételével, és több mint 61.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (68) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% | 60.9% | 59.6% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% | 58.3% | 62.2% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% | 35.2% | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 2.4 | 2.5 | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 | 3.2 | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 40% | 45% | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% | 4% | 26.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% | 41.2% | 41% |
| Szerva Tartás % | 985.4% | 639.9% | 204.5% |
| Összes Nyert Pont | 93.7% | 90.3% | 70.3% |
| Stat. | Kemény (55) | Salak (10) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.3% | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 63.4% | 58.3% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% | 35.2% |
| Ászok / Meccs | 2.7 | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 56.1% | 45% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.4% | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% | 32.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.6% |
| Nyert 1. Szerva | 62.2% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41% |
| Szerva Tartás % | 204.5% |
| Összes Nyert Pont | 70.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 58.3% |
| Nyert 2. Szerva | 35.2% |
| Ászok / Meccs | 2.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 45% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.2% |
| Szerva Tartás % | 639.9% |
| Összes Nyert Pont | 90.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.7% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 40% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 985.4% |
| Összes Nyert Pont | 93.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.3% |
| Nyert 1. Szerva | 63.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 56.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 58.3% |
| Nyert 2. Szerva | 35.2% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 45% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.4% |