1. Főoldal
  2. Tornák
  3. Challenger Cordoba Argentina Qualifying
  4. Bautista de la Pena
Bautista de la Pena

Bautista de la Pena Előrejelzések, Statisztikák és Forma

CL
Ranglista#1494

Aktuális Forma

L L L L L
8 Elemzett Mérkőzések
87.5% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:30

Lezárult
PE
C. Huertas del
CL
B. de la Peña
2
0
-909
455

1

-909
76
52

2:0

-323
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

18:40

Lezárult
CL
B. de la Peña
AR
I. Monzon
0
2
720
-3333

2

-3333
23
66

2

-3333
10/10

15:00

Lezárult
AR
M. D. Pino
CL
B. de la Peña
2
0
-400
275

1

-400
67
25

1

-400
1.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

14:30

Lezárult
AR
G. Villanueva
CL
B. de la Peña
2
0
-10000
1100

1

-10000
66
13

1

-10000
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

20:30

Lezárult
CL
B. de la Peña
IL
A. Vales
0
2
1100
-3333

2

-3333
22
66

2

-3333
10/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:00

Lezárult
FR
S. Cuenin
CL
B. de la Peña
2
0
-10000
1150

1

-10000
66
31

1

-10000
10/10

16:00

Lezárult
CL
B. de la Peña
AR
F. Ribero
2
1
300
-385

2

-385
625
267

2

-385
8/10

16:00

Lezárult
CL
B. de la Peña
US
L. Krall
0
2
350
-556

2

-556
23
66

2

-556
5.6/10

Bautista de la Pena – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Bautista de la Pena AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Bautista de la Pena részvételével, és több mint 87.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (14) Utolsó 52 Hét (14)
Első Szerva % 57.3% 57% 57%
Nyert 1. Szerva 53.6% 52.1% 52.1%
Nyert 2. Szerva 39.9% 40.1% 40.1%
Ászok / Meccs 1.3 1.1 1.1
Kettős Hibák / Meccs 4.1 4.5 4.5
Hárított Bréklabdák 63.6% 57.4% 57.4%
Kihasznált Bréklabdák 10% 10.6% 10.6%
Nyert Fogadó Pontok 29.5% 29.8% 29.8%
Szerva Tartás % 71% 82% 82%
Összes Nyert Pont 49.7% 48.3% 48.3%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (2) Salak (12)
Első Szerva % 58.6% 55.8%
Nyert 1. Szerva 52.6% 51.7%
Nyert 2. Szerva 44.8% 36.8%
Ászok / Meccs 1 1.2
Kettős Hibák / Meccs 4.5 4.5
Hárított Bréklabdák 66.7% 50%
Kihasznált Bréklabdák 11.8% 10%
Nyert Fogadó Pontok 29.7% 29.9%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (14) Utolsó 20 (14) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %57%
Nyert 1. Szerva52.1%
Nyert 2. Szerva40.1%
Ászok / Meccs1.1
Kettős Hibák / Meccs4.5
Hárított Bréklabdák57.4%
Kihasznált Bréklabdák10.6%
Nyert Fogadó Pontok29.8%
Szerva Tartás %82%
Összes Nyert Pont48.3%
StatValue
Első Szerva %57%
Nyert 1. Szerva52.1%
Nyert 2. Szerva40.1%
Ászok / Meccs1.1
Kettős Hibák / Meccs4.5
Hárított Bréklabdák57.4%
Kihasznált Bréklabdák10.6%
Nyert Fogadó Pontok29.8%
Szerva Tartás %82%
Összes Nyert Pont48.3%
StatValue
Első Szerva %57.3%
Nyert 1. Szerva53.6%
Nyert 2. Szerva39.9%
Ászok / Meccs1.3
Kettős Hibák / Meccs4.1
Hárított Bréklabdák63.6%
Kihasznált Bréklabdák10%
Nyert Fogadó Pontok29.5%
Szerva Tartás %71%
Összes Nyert Pont49.7%
Statisztikák by Surface
Kemény (2) Salak (12)
StatValue
Első Szerva %58.6%
Nyert 1. Szerva52.6%
Nyert 2. Szerva44.8%
Ászok / Meccs1
Kettős Hibák / Meccs4.5
Hárított Bréklabdák66.7%
Kihasznált Bréklabdák11.8%
Nyert Fogadó Pontok29.7%
StatValue
Első Szerva %55.8%
Nyert 1. Szerva51.7%
Nyert 2. Szerva36.8%
Ászok / Meccs1.2
Kettős Hibák / Meccs4.5
Hárított Bréklabdák50%
Kihasznált Bréklabdák10%
Nyert Fogadó Pontok29.9%