1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W35 Heraklion
  4. Beatris Spasova
Beatris Spasova

Beatris Spasova Előrejelzések, statisztikák és forma

BG
Ranglista#1235

Aktuális forma

L
1 Elemzett mérkőzések
100% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

07:30

Lezárult
RS
N. Senic
BG
B. Spasova
2
0
-5000
763

1

-5000
66
21

1

-5000
10/10

Beatris Spasova – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Beatris Spasova AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Beatris Spasova részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 hét (20)
Első szerva % - 67.1% 67.1%
Nyert 1. szerva - 55.6% 55.6%
Nyert 2. szerva - 34.2% 34.2%
Ászok / meccs 0.2 0.2 0.2
Kettős hibák / meccs 6.4 6.9 6.9
Hárított bréklabdák - 48.1% 48.1%
Kihasznált bréklabdák - 52.1% 52.1%
Nyert fogadópontok 48.7% 49.7% 49.7%
Szervatartás % - 123.7% 123.7%
Összes nyert pont 95.2% 68.5% 68.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (7) Salak (10)
Első szerva % - 67.1%
Nyert 1. szerva - 55.6%
Nyert 2. szerva - 34.2%
Ászok / meccs 0 0.2
Kettős hibák / meccs 6.3 7.3
Hárított bréklabdák - 48.1%
Kihasznált bréklabdák - 52.1%
Nyert fogadópontok 44.5% 50.6%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (20) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %67.1%
Nyert 1. szerva55.6%
Nyert 2. szerva34.2%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs6.9
Hárított bréklabdák48.1%
Kihasznált bréklabdák52.1%
Nyert fogadópontok49.7%
Szervatartás %123.7%
Összes nyert pont68.5%
StatValue
Első szerva %67.1%
Nyert 1. szerva55.6%
Nyert 2. szerva34.2%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs6.9
Hárított bréklabdák48.1%
Kihasznált bréklabdák52.1%
Nyert fogadópontok49.7%
Szervatartás %123.7%
Összes nyert pont68.5%
StatValue
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs6.4
Nyert fogadópontok48.7%
Összes nyert pont95.2%
Statisztikák by Surface
Kemény (7) Salak (10)
StatValue
Ászok / meccs0
Kettős hibák / meccs6.3
Nyert fogadópontok44.5%
StatValue
Első szerva %67.1%
Nyert 1. szerva55.6%
Nyert 2. szerva34.2%
Ászok / meccs0.2
Kettős hibák / meccs7.3
Hárított bréklabdák48.1%
Kihasznált bréklabdák52.1%
Nyert fogadópontok50.6%