Belinda Bencic Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
8.2/10 | |
17:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 461 |
O17.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O17.5 |
5.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 626 |
O18.5 |
8.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U25.5 |
8.3/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
8.8/10 | |
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.2/10 | |
23:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U27.5 |
9.5/10 | |
01:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O17.5 |
8.3/10 | |
18:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
14:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
7.5/10 | |
21:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 264 |
O18.5 |
4.9/10 | |
19:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U27.5 |
9.5/10 | |
10:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U26.5 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
Belinda Bencic – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Belinda Bencic egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 12. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 25 mérkőzést elemzett Belinda Bencic részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (52) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.5% | 73.9% | 70.2% |
| Nyert 1. Szerva | 64.9% | 64.1% | 66% |
| Nyert 2. Szerva | 42.4% | 43.5% | 47.4% |
| Ászok / Meccs | 2.6 | 2.1 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 | 3.2 | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% | 59.9% | 61% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35% | 38.9% | 36.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% | 43.3% | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 58.5% | 58.7% | 60.4% |
| Összes Nyert Pont | 50.5% | 51% | 51.9% |
| Stat. | Kemény (37) | Salak (8) | Fű (7) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.9% | 72% | 69.6% |
| Nyert 1. Szerva | 67.1% | 62.5% | 63.7% |
| Nyert 2. Szerva | 46.6% | 45.2% | 54.4% |
| Ászok / Meccs | 2.2 | 2.3 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 | 3.4 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 63.1% | 54.2% | 57.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.9% | 37.5% | 25.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% | 44.5% | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 61% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 60.4% |
| Összes Nyert Pont | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.9% |
| Nyert 1. Szerva | 64.1% |
| Nyert 2. Szerva | 43.5% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.3% |
| Szerva Tartás % | 58.7% |
| Összes Nyert Pont | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.5% |
| Nyert 1. Szerva | 64.9% |
| Nyert 2. Szerva | 42.4% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 59.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 58.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.9% |
| Nyert 1. Szerva | 67.1% |
| Nyert 2. Szerva | 46.6% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.9 |
| Hárított Bréklabdák | 63.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72% |
| Nyert 1. Szerva | 62.5% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 54.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.6% |
| Nyert 1. Szerva | 63.7% |
| Nyert 2. Szerva | 54.4% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.2% |