Elise Mertens Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
614 366 |
O17.5 |
5.9/10 | |
12:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O17.5 |
7.9/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 166 |
O17.5 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
9.4/10 | |
11:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 364 |
O18.5 |
7.8/10 | |
13:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U25.5 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O17.5 |
7.7/10 | |
20:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U23.5 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 264 |
O18.5 |
4.9/10 | |
00:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U28.5 |
9.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
U26.5 |
9.4/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 731 |
O18.5 |
8.9/10 | |
09:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U27.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
9.1/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O8.5 |
10/10 | |
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
08:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
U26.5 |
6.8/10 |
Elise Mertens – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Elise Mertens egy 29 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 22. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Elise Mertens részvételével, és több mint 70.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (49) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.6% | 65.6% | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 65.5% | 67.9% | 69.6% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% | 45.4% | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 3.3 | 3.5 | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 | 3.1 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 58.2% | 53.3% | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34% | 41.8% | 36.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% | 45.5% | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 59.6% | 60.2% | 61.4% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% | 52.7% | 52.4% |
| Stat. | Kemény (31) | Salak (8) | Fű (10) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% | 62.1% | 59.2% |
| Nyert 1. Szerva | 70.6% | 66.1% | 69.3% |
| Nyert 2. Szerva | 46.2% | 51.8% | 52.3% |
| Ászok / Meccs | 4.9 | 3.6 | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 | 3.1 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.5% | 57.4% | 69.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.7% | 31.9% | 40.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% | 41.9% | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61% |
| Nyert 1. Szerva | 69.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Szerva Tartás % | 61.4% |
| Összes Nyert Pont | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 3.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |
| Szerva Tartás % | 60.2% |
| Összes Nyert Pont | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.6% |
| Nyert 1. Szerva | 65.5% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% |
| Szerva Tartás % | 59.6% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | 70.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.2% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 55.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.1% |
| Nyert 1. Szerva | 66.1% |
| Nyert 2. Szerva | 51.8% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 57.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.2% |
| Nyert 1. Szerva | 69.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52.3% |
| Ászok / Meccs | 4.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 69.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.3% |