1. Főoldal
  2. Tornák
  3. Challenger Murcia Spain Qualifying
  4. Benjamin Winter Lopez
Benjamin Winter Lopez

Benjamin Winter Lopez Előrejelzések, Statisztikák és Forma

ES
Ranglista#975
Kor27
Magasság5'11"
Súly168 lb
KézJobbkezes

Aktuális Forma

L W L L
4 Elemzett Mérkőzések
50% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:15

Lezárult
ES
B. W. Lopez
US
D. Blanch
0
2
230
-333

2

-333
165
637

2

-333
4.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:00

Lezárult
US
D. Blanch (1)
ES
B. W. Lopez (9)
2
0
-233
177

2

177
23
66

2

177
3.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

11:00

Lezárult
NL
R. Nijboer
ES
B. W. Lopez
0
2
-244
245

2

245
24
66

U20.5

-114
3.7/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
ES
B. W. Lopez
NL
A. Forger
0
2
145
-200

1

145
66
43

1

145
1.7/10

Benjamin Winter Lopez – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Benjamin Winter Lopez egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 975. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Benjamin Winter Lopez részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (16) Utolsó 52 Hét (16)
Első Szerva % 64.1% 64.1% 64.1%
Nyert 1. Szerva 60.5% 60.5% 60.5%
Nyert 2. Szerva 42.4% 42.4% 42.4%
Ászok / Meccs 2.5 2.5 2.5
Kettős Hibák / Meccs 2.4 2.1 2.1
Hárított Bréklabdák 55.6% 55.6% 55.6%
Kihasznált Bréklabdák 18.4% 18.4% 18.4%
Nyert Fogadó Pontok 35.4% 35.4% 35.4%
Szerva Tartás % 54% 86.9% 86.9%
Összes Nyert Pont 44.5% 44.5% 44.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (7) Salak (9)
Első Szerva % 64.1% 64.2%
Nyert 1. Szerva 67.1% 52.9%
Nyert 2. Szerva 47.8% 35.9%
Ászok / Meccs 3.6 1.7
Kettős Hibák / Meccs 1.9 2.2
Hárított Bréklabdák 25% 68.4%
Kihasznált Bréklabdák 31.8% 0%
Nyert Fogadó Pontok 39.5% 29.3%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (16) Utolsó 20 (16) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %64.1%
Nyert 1. Szerva60.5%
Nyert 2. Szerva42.4%
Ászok / Meccs2.5
Kettős Hibák / Meccs2.1
Hárított Bréklabdák55.6%
Kihasznált Bréklabdák18.4%
Nyert Fogadó Pontok35.4%
Szerva Tartás %86.9%
Összes Nyert Pont44.5%
StatValue
Első Szerva %64.1%
Nyert 1. Szerva60.5%
Nyert 2. Szerva42.4%
Ászok / Meccs2.5
Kettős Hibák / Meccs2.1
Hárított Bréklabdák55.6%
Kihasznált Bréklabdák18.4%
Nyert Fogadó Pontok35.4%
Szerva Tartás %86.9%
Összes Nyert Pont44.5%
StatValue
Első Szerva %64.1%
Nyert 1. Szerva60.5%
Nyert 2. Szerva42.4%
Ászok / Meccs2.5
Kettős Hibák / Meccs2.4
Hárított Bréklabdák55.6%
Kihasznált Bréklabdák18.4%
Nyert Fogadó Pontok35.4%
Szerva Tartás %54%
Összes Nyert Pont44.5%
Statisztikák by Surface
Kemény (7) Salak (9)
StatValue
Első Szerva %64.1%
Nyert 1. Szerva67.1%
Nyert 2. Szerva47.8%
Ászok / Meccs3.6
Kettős Hibák / Meccs1.9
Hárított Bréklabdák25%
Kihasznált Bréklabdák31.8%
Nyert Fogadó Pontok39.5%
StatValue
Első Szerva %64.2%
Nyert 1. Szerva52.9%
Nyert 2. Szerva35.9%
Ászok / Meccs1.7
Kettős Hibák / Meccs2.2
Hárított Bréklabdák68.4%
Kihasznált Bréklabdák0%
Nyert Fogadó Pontok29.3%