Boyoung Jeong Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
|||
22:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
067 625 |
O19.5 |
7.2/10 | |
22:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O19.5 |
8.7/10 | |
21:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.3/10 | |
22:56 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 721 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.5/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
3.4/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 623 |
O20.5 |
4.5/10 | |
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:11 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
5.7/10 | |
08:14 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.5/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O20.5 |
5.6/10 | |
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.5/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.3/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.1/10 | |
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O18.5 |
9.5/10 | |
04:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
5/10 |
Boyoung Jeong – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Boyoung Jeong AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Boyoung Jeong részvételével, és több mint 54.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (50) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | - | 55.4% |
| Nyert 1. Szerva | - | - | 47.2% |
| Nyert 2. Szerva | - | - | 20.7% |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1.5 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 | 5.4 | 5.1 |
| Hárított Bréklabdák | - | - | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | - | 55.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.6% | 50.6% | 50.7% |
| Szerva Tartás % | - | - | 1469.2% |
| Összes Nyert Pont | 105.8% | 101.5% | 97.1% |
| Stat. | Kemény (50) |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.4% |
| Nyert 1. Szerva | 47.2% |
| Nyert 2. Szerva | 20.7% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.1 |
| Hárított Bréklabdák | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 55.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.4% |
| Nyert 1. Szerva | 47.2% |
| Nyert 2. Szerva | 20.7% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.1 |
| Hárított Bréklabdák | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 55.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.7% |
| Szerva Tartás % | 1469.2% |
| Összes Nyert Pont | 97.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.6% |
| Összes Nyert Pont | 101.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.6% |
| Összes Nyert Pont | 105.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.4% |
| Nyert 1. Szerva | 47.2% |
| Nyert 2. Szerva | 20.7% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.1 |
| Hárított Bréklabdák | 33.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 55.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 50.7% |