Breno Braga Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
W
L
W
L
L
6
Elemzett Mérkőzések
66.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
3/10 | |
18:08 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
1 |
4.1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Breno Braga – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Breno Braga AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Breno Braga részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (15) | Utolsó 52 Hét (15) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.1% | 67.3% | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 55.4% | 52.7% | 52.7% |
| Nyert 2. Szerva | 42.2% | 39% | 39% |
| Ászok / Meccs | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 2.5 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% | 52.1% | 52.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.8% | 25.5% | 25.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% | 39.5% | 39.5% |
| Szerva Tartás % | 150.8% | 129.4% | 129.4% |
| Összes Nyert Pont | 70.1% | 64.6% | 64.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Salak (15) |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 52.7% |
| Nyert 2. Szerva | 39% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 52.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.5% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (15)
Utolsó 20 (15)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 52.7% |
| Nyert 2. Szerva | 39% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 52.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.5% |
| Szerva Tartás % | 129.4% |
| Összes Nyert Pont | 64.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 52.7% |
| Nyert 2. Szerva | 39% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 52.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.5% |
| Szerva Tartás % | 129.4% |
| Összes Nyert Pont | 64.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.1% |
| Nyert 1. Szerva | 55.4% |
| Nyert 2. Szerva | 42.2% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% |
| Szerva Tartás % | 150.8% |
| Összes Nyert Pont | 70.1% |
Statisztikák by Surface
Salak (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 52.7% |
| Nyert 2. Szerva | 39% |
| Ászok / Meccs | 0.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 52.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.5% |