Camilla Rosatello Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:06 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 | |
13:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
8/10 | |
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 366 |
O17.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.8/10 |
Camilla Rosatello – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Camilla Rosatello egy 30 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 224. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett Camilla Rosatello részvételével, és több mint 81.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% | 62.2% | 58.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% | 60.8% | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% | 41.9% | 50.4% |
| Ászok / Meccs | 4.5 | 5.2 | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 4.5 | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% | 55.6% | 59.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.5% | 11.5% | 28% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33% | 33% | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 68.9% | 102.6% | 111.7% |
| Összes Nyert Pont | 48.8% | 48.8% | 50.8% |
| Stat. | Kemény (10) | Salak (19) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% | 52.8% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% | 59.3% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% | 61.4% |
| Ászok / Meccs | 4.5 | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% | 65.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.5% | 56.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33% | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.3% |
| Nyert 2. Szerva | 50.4% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.8% |
| Szerva Tartás % | 111.7% |
| Összes Nyert Pont | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% |
| Ászok / Meccs | 5.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33% |
| Szerva Tartás % | 102.6% |
| Összes Nyert Pont | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33% |
| Szerva Tartás % | 68.9% |
| Összes Nyert Pont | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 52.8% |
| Nyert 1. Szerva | 59.3% |
| Nyert 2. Szerva | 61.4% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 65.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 56.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51.3% |