Caroline Dolehide Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O18.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 646 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O18.5 |
8.6/10 | |
02:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 564 |
1 |
5.3/10 | |
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 663 |
1 |
1.8/10 | |
18:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
U24.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
8.6/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U25.5 |
7.4/10 | |
14:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O15.5 |
10/10 |
Caroline Dolehide – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Caroline Dolehide egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 138. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 11 mérkőzést elemzett Caroline Dolehide részvételével, és több mint 54.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (38) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 79.9% | 76.4% | 72.5% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% | 59.4% | 62.1% |
| Nyert 2. Szerva | 43.5% | 42.1% | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 1.3 | 2.6 | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 | 4.1 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% | 55.2% | 55.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.6% | 37.8% | 32.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% | 42.6% | 41.3% |
| Szerva Tartás % | 55.4% | 55.3% | 57.8% |
| Összes Nyert Pont | 48.9% | 49% | 49.6% |
| Stat. | Kemény (24) | Salak (9) | Fű (5) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% | 79% | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 61.6% | 61.3% | 66.2% |
| Nyert 2. Szerva | 44.6% | 41.7% | 58.3% |
| Ászok / Meccs | 3.7 | 1.2 | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 | 4.2 | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.4% | 46.9% | 56.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.3% | 38.8% | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% | 43.9% | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.5% |
| Nyert 1. Szerva | 62.1% |
| Nyert 2. Szerva | 46.3% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 55.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% |
| Szerva Tartás % | 57.8% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 76.4% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% |
| Nyert 2. Szerva | 42.1% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 55.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% |
| Szerva Tartás % | 55.3% |
| Összes Nyert Pont | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79.9% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.5% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% |
| Szerva Tartás % | 55.4% |
| Összes Nyert Pont | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.6% |
| Nyert 1. Szerva | 61.6% |
| Nyert 2. Szerva | 44.6% |
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 58.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79% |
| Nyert 1. Szerva | 61.3% |
| Nyert 2. Szerva | 41.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 46.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.2% |
| Nyert 2. Szerva | 58.3% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 56.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39% |