Renata Zarazua Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 613 |
O17.5 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O17.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 161 |
1 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
7.3/10 | |
16:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 601 |
1 |
7.9/10 | |
17:07 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 261 |
1 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
8.8/10 | |
01:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5/10 | |
18:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O18.5 |
8.3/10 | |
17:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 722 |
O17.5 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.6/10 | |
23:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
366 637 |
2 |
2.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 562 |
O8.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U27.5 |
10/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 563 |
O18.5 |
10/10 |
Renata Zarazua – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Renata Zarazua egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 75. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 21 mérkőzést elemzett Renata Zarazua részvételével, és több mint 71.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (66) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 84.6% | 80.5% | 75.7% |
| Nyert 1. Szerva | 53.6% | 56.6% | 57.9% |
| Nyert 2. Szerva | 48% | 46.9% | 48.3% |
| Ászok / Meccs | 0.1 | 0.4 | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 1.6 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% | 51.6% | 53.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.6% | 34.4% | 38.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% | 43.8% | 44.8% |
| Szerva Tartás % | 133.6% | 81% | 65.8% |
| Összes Nyert Pont | 70.8% | 58.3% | 53.4% |
| Stat. | Kemény (41) | Salak (18) | Fű (4) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 77.3% | 72.6% | 72.4% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% | 55.1% | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% | 44.8% | 54.1% |
| Ászok / Meccs | 0.7 | 0.3 | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 | 2.1 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 50.5% | 53.8% | 76.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.9% | 42.2% | 31.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% | 46.7% | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.9% |
| Nyert 2. Szerva | 48.3% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 53.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 38.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |
| Szerva Tartás % | 65.8% |
| Összes Nyert Pont | 53.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 80.5% |
| Nyert 1. Szerva | 56.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.9% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 51.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.8% |
| Szerva Tartás % | 81% |
| Összes Nyert Pont | 58.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 84.6% |
| Nyert 1. Szerva | 53.6% |
| Nyert 2. Szerva | 48% |
| Ászok / Meccs | 0.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 58.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.1% |
| Szerva Tartás % | 133.6% |
| Összes Nyert Pont | 70.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 77.3% |
| Nyert 1. Szerva | 58.4% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 50.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.6% |
| Nyert 1. Szerva | 55.1% |
| Nyert 2. Szerva | 44.8% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.4% |
| Nyert 1. Szerva | 62.9% |
| Nyert 2. Szerva | 54.1% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 76.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.6% |