Charles Chen Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
2 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:14 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:53 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.9/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O21.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
1.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Charles Chen – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Charles Chen egy 17 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1365. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Charles Chen részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (22) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 55.6% | 55.6% |
| Nyert 1. Szerva | - | 75.3% | 75.3% |
| Nyert 2. Szerva | - | 42.6% | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 5.7 | 7.5 | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 3.9 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | - | 51.9% | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 5.6% | 5.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% | 34.5% | 34.5% |
| Szerva Tartás % | - | 210.9% | 210.9% |
| Összes Nyert Pont | 101.6% | 70.7% | 70.7% |
| Stat. | Kemény (18) |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.6% |
| Nyert 1. Szerva | 75.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 7.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.6% |
| Nyert 1. Szerva | 75.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.5% |
| Szerva Tartás % | 210.9% |
| Összes Nyert Pont | 70.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.6% |
| Nyert 1. Szerva | 75.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 7.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.5% |
| Szerva Tartás % | 210.9% |
| Összes Nyert Pont | 70.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.7% |
| Összes Nyert Pont | 101.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.6% |
| Nyert 1. Szerva | 75.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 7.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 51.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 5.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.1% |