Chloe Paquet Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
5.1/10 | |
11:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 366 |
2 |
6.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:42 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.2/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O18.5 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 636 |
O20.5 |
4.9/10 | |
12:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.8/10 | |
08:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O19.5 |
8.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
4.7/10 | |
16:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 742 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Chloe Paquet – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Chloe Paquet egy 31 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 277. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 19 mérkőzést elemzett Chloe Paquet részvételével, és több mint 52.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (43) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 70.2% | 66.5% | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 61.1% | 61.3% | 63.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% | 40.1% | 42.1% |
| Ászok / Meccs | 2 | 3.4 | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 | 5.3 | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 55.2% | 48.9% | 51% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.3% | 34.9% | 31.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% | 42.9% | 42.6% |
| Szerva Tartás % | 85% | 67.2% | 65.4% |
| Összes Nyert Pont | 60.7% | 53.9% | 51.5% |
| Stat. | Kemény (18) | Salak (22) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63% | 62.2% | 50.3% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% | 61.4% | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 38.7% | 43.7% | 51.2% |
| Ászok / Meccs | 4.4 | 3 | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.1 | 6.2 | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 47.2% | 51.4% | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.6% | 34.6% | 25% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.2% | 43.4% | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 63.7% |
| Nyert 2. Szerva | 42.1% |
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 51% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% |
| Szerva Tartás % | 65.4% |
| Összes Nyert Pont | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.5% |
| Nyert 1. Szerva | 61.3% |
| Nyert 2. Szerva | 40.1% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.3 |
| Hárított Bréklabdák | 48.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 67.2% |
| Összes Nyert Pont | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.2% |
| Nyert 1. Szerva | 61.1% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.5% |
| Szerva Tartás % | 85% |
| Összes Nyert Pont | 60.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 38.7% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.1 |
| Hárított Bréklabdák | 47.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 61.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.7% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.2 |
| Hárított Bréklabdák | 51.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 50.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.4% |
| Nyert 2. Szerva | 51.2% |
| Ászok / Meccs | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.5 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.3% |