Chun-Hsin Tseng Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.1/10 | |
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
5.8/10 | |
20:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O18.5 |
9.8/10 | |
22:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U24.5 |
8.8/10 | |
22:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.1/10 | |
20:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U28.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
O8.5 |
7.4/10 | |
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.5/10 |
Chun-Hsin Tseng – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Chun-Hsin Tseng egy 24 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 169. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 22 mérkőzést elemzett Chun-Hsin Tseng részvételével, és több mint 63.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (59) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% | 63.1% | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 63.8% | 65.7% | 66.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.6% | 48.1% | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 1.8 | 1.5 | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.8 | 1.8 | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 67.2% | 57.1% | 59.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.4% | 23.9% | 22% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% | 38.9% | 37.4% |
| Szerva Tartás % | 58.2% | 59.2% | 60.3% |
| Összes Nyert Pont | 49.3% | 49% | 48.7% |
| Stat. | Kemény (21) | Salak (32) | Fű (4) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% | 59.3% | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% | 68.9% | 67.2% |
| Nyert 2. Szerva | 48.8% | 51.4% | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 3.4 | 2 | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 1.5 | 5.3 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% | 64.2% | 68.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.9% | 27.5% | 7.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.8% | 41.2% | 29.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.5% |
| Nyert 1. Szerva | 66.8% |
| Nyert 2. Szerva | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 59.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.4% |
| Szerva Tartás % | 60.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.1% |
| Nyert 1. Szerva | 65.7% |
| Nyert 2. Szerva | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% |
| Szerva Tartás % | 59.2% |
| Összes Nyert Pont | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 63.8% |
| Nyert 2. Szerva | 48.6% |
| Ászok / Meccs | 1.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0.8 |
| Hárított Bréklabdák | 67.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.4% |
| Szerva Tartás % | 58.2% |
| Összes Nyert Pont | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.4% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 48.8% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.3% |
| Nyert 1. Szerva | 68.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.4% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 64.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.2% |
| Nyert 2. Szerva | 47.9% |
| Ászok / Meccs | 5.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.3 |
| Hárított Bréklabdák | 68.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 29.4% |