David Goffin Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O18.5 |
1.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 646 |
O19.5 |
4.9/10 | |
11:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
677 766 |
O19.5 |
9.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.7/10 |
David Goffin – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
David Goffin egy 34 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 236. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett David Goffin részvételével, és több mint 25% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (28) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.8% | 59.4% | 57.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% | 70.9% | 69.8% |
| Nyert 2. Szerva | 46.9% | 47.3% | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 4.1 | 5.1 | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 3.1 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 46.8% | 47.4% | 49.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.8% | 22.2% | 21% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% | 36.8% | 35.8% |
| Szerva Tartás % | 58.9% | 61.3% | 59.8% |
| Összes Nyert Pont | 46.3% | 48.4% | 47.3% |
| Stat. | Kemény (21) | Salak (6) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.9% | 57.4% | 54% |
| Nyert 1. Szerva | 71.7% | 64.3% | 64.7% |
| Nyert 2. Szerva | 44.9% | 52% | 31% |
| Ászok / Meccs | 6.1 | 1.7 | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 | 3.5 | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 47.5% | 57.9% | 45.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24% | 14.1% | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.4% | 35.6% | 21.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.7% |
| Nyert 1. Szerva | 69.8% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 49.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.8% |
| Szerva Tartás % | 59.8% |
| Összes Nyert Pont | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.4% |
| Nyert 1. Szerva | 70.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47.3% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 47.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% |
| Szerva Tartás % | 61.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.8% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% |
| Nyert 2. Szerva | 46.9% |
| Ászok / Meccs | 4.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 46.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |
| Szerva Tartás % | 58.9% |
| Összes Nyert Pont | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.9% |
| Nyert 1. Szerva | 71.7% |
| Nyert 2. Szerva | 44.9% |
| Ászok / Meccs | 6.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4 |
| Hárított Bréklabdák | 47.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.4% |
| Nyert 1. Szerva | 64.3% |
| Nyert 2. Szerva | 52% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 54% |
| Nyert 1. Szerva | 64.7% |
| Nyert 2. Szerva | 31% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5 |
| Hárított Bréklabdák | 45.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 21.5% |