1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W35 Santa Margherita di Pula
  4. Cindy Langlais
Cindy Langlais

Cindy Langlais Előrejelzések, Statisztikák és Forma

FR
Ranglista#1046

Aktuális Forma

L L L L L
6 Elemzett Mérkőzések
83.3% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

08:30

Lezárult
FR
C. Langlais
IT
D. Chiesa
0
2
400
-769

2

-769
42
66

2

-769
3/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

12:30

Lezárult
GB
L. John-B.
FR
C. Langlais
2
1
-278
195

1

-278
66
33

1

-278
5.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

15:30

Lezárult
FR
C. Langlais
FR
E. Lene
0
2
167
-238

2

-238
24
66

2

-238
4.2/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

16:00

Lezárult
FR
C. Langlais
BR
A. Candiotto
1
2
102
-133

2

-133
34
66

2

-133
4.5/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

17:30

Lezárult
FR
C. Langlais
AR
C. Markus
0
2
165
-256

2

-256
33
66

2

-238
6.9/10

13:00

Lezárult
SK
K. Krajmer
FR
C. Langlais
0
2
225
-333

1

225
66
42

1

225
2.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:00

Lezárult
FR
C. Langlais
AR
C. Vázquez
2
0
-133
-106

2

-106
32
66

-
padlock
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.

Cindy Langlais – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Cindy Langlais AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Cindy Langlais részvételével, és több mint 83.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (15) Utolsó 52 Hét (15)
Első Szerva % - 67.9% 67.9%
Nyert 1. Szerva - 54.4% 54.4%
Nyert 2. Szerva - 51.9% 51.9%
Ászok / Meccs 0.3 0.4 0.4
Kettős Hibák / Meccs 3.1 3.3 3.3
Hárított Bréklabdák - 54.5% 54.5%
Kihasznált Bréklabdák - 15.4% 15.4%
Nyert Fogadó Pontok 37.1% 35.8% 35.8%
Szerva Tartás % - 248.8% 248.8%
Összes Nyert Pont 80.7% 64% 64%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (1) Salak (11)
Első Szerva % - 67.9%
Nyert 1. Szerva - 54.4%
Nyert 2. Szerva - 51.9%
Ászok / Meccs 0 0.3
Kettős Hibák / Meccs 2 3.5
Hárított Bréklabdák - 54.5%
Kihasznált Bréklabdák - 15.4%
Nyert Fogadó Pontok - 35.8%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (15) Utolsó 20 (15) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %67.9%
Nyert 1. Szerva54.4%
Nyert 2. Szerva51.9%
Ászok / Meccs0.4
Kettős Hibák / Meccs3.3
Hárított Bréklabdák54.5%
Kihasznált Bréklabdák15.4%
Nyert Fogadó Pontok35.8%
Szerva Tartás %248.8%
Összes Nyert Pont64%
StatValue
Első Szerva %67.9%
Nyert 1. Szerva54.4%
Nyert 2. Szerva51.9%
Ászok / Meccs0.4
Kettős Hibák / Meccs3.3
Hárított Bréklabdák54.5%
Kihasznált Bréklabdák15.4%
Nyert Fogadó Pontok35.8%
Szerva Tartás %248.8%
Összes Nyert Pont64%
StatValue
Ászok / Meccs0.3
Kettős Hibák / Meccs3.1
Nyert Fogadó Pontok37.1%
Összes Nyert Pont80.7%
Statisztikák by Surface
Kemény (1) Salak (11)
StatValue
Ászok / Meccs0
Kettős Hibák / Meccs2
StatValue
Első Szerva %67.9%
Nyert 1. Szerva54.4%
Nyert 2. Szerva51.9%
Ászok / Meccs0.3
Kettős Hibák / Meccs3.5
Hárított Bréklabdák54.5%
Kihasznált Bréklabdák15.4%
Nyert Fogadó Pontok35.8%