Coleman Wong Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O20.5 |
5/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
O22.5 |
4.6/10 | |
06:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O20.5 |
7/10 | |
06:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
663 736 |
O21.5 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
624 366 |
O21.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
623 466 |
O19.5 |
8.1/10 | |
05:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 366 |
2 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:05 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 633 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 564 |
O20.5 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
276 654 |
1 |
1.9/10 | |
16:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 267 |
2 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
7.1/10 | |
19:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 | |
20:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.8/10 | |
19:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 | |
19:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
U23.5 |
4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U29.5 |
10/10 | |
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
Coleman Wong – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Coleman Wong egy 21 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 110. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 28 mérkőzést elemzett Coleman Wong részvételével, és több mint 67.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (82) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% | 59.4% | 63.7% |
| Nyert 1. Szerva | 75.6% | 74.8% | 73.3% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% | 47.2% | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 6.8 | 9.3 | 9.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 | 2.6 | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% | 63.1% | 61.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.3% | 15.5% | 16.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.4% | 35.4% | 35.8% |
| Szerva Tartás % | 64.4% | 63.6% | 64.8% |
| Összes Nyert Pont | 49.5% | 49.6% | 50.2% |
| Stat. | Kemény (60) | Salak (10) | Fű (10) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% | 64.4% | 61.8% |
| Nyert 1. Szerva | 73.5% | 71.7% | 73.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.3% | 50.7% | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 10 | 7.4 | 8.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 | 1.6 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.6% | 67.3% | 51.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18% | 14.8% | 11.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% | 32.5% | 32.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.7% |
| Nyert 1. Szerva | 73.3% |
| Nyert 2. Szerva | 49.9% |
| Ászok / Meccs | 9.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 61.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 16.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.8% |
| Szerva Tartás % | 64.8% |
| Összes Nyert Pont | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.4% |
| Nyert 1. Szerva | 74.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.2% |
| Ászok / Meccs | 9.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 63.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.4% |
| Szerva Tartás % | 63.6% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 75.6% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 6.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 59.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.4% |
| Szerva Tartás % | 64.4% |
| Összes Nyert Pont | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.8% |
| Nyert 1. Szerva | 73.5% |
| Nyert 2. Szerva | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 10 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 71.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 7.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 67.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.8% |
| Nyert 1. Szerva | 73.7% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 8.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 51.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.7% |