Connor Huertas Del Pino Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Feladás |
| 1
1
|
|
|
1 |
266 644 |
1 |
1.8/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
2:0 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 746 |
2 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 637 |
2 |
1/10 | |
17:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 | |
20:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
613 466 |
O18.5 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
19:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
6.9/10 | |
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.7/10 | |
18:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 464 |
1 |
2.5/10 | |
18:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 736 |
2 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
367 635 |
1 |
2.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
8/10 | |
18:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
8/10 | |
20:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
1.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
1.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 366 |
2 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
8/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
720 566 |
2 |
3.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
661 736 |
O8.5 |
9.9/10 |
Connor Huertas Del Pino – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Connor Huertas Del Pino egy 30 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 777. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 20 mérkőzést elemzett Connor Huertas Del Pino részvételével, és több mint 65% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (26) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% | 65.9% | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 69.4% | 68% | 66.4% |
| Nyert 2. Szerva | 53% | 48.5% | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 3.6 | 3.3 | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 | 1.2 | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.8% | 61.3% | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.2% | 24.1% | 25.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% | 39.4% | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 63.5% | 61.3% | 59% |
| Összes Nyert Pont | 51.5% | 49.8% | 48.2% |
| Stat. | Salak (26) |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 59% |
| Összes Nyert Pont | 48.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 3.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 61.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% |
| Szerva Tartás % | 61.3% |
| Összes Nyert Pont | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.4% |
| Nyert 1. Szerva | 69.4% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 57.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% |
| Szerva Tartás % | 63.5% |
| Összes Nyert Pont | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.4% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 3.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |