1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W15 Reichstett
  4. Daphnee Mpetshi Perricard
Daphnee Mpetshi Perricard

Daphnee Mpetshi Perricard Előrejelzések, statisztikák és forma

FR
Ranglista#808

Aktuális forma

W W L W W
4 Elemzett mérkőzések
25% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
FR
D. Mpetshi
BA
T. Kovačević
2
0
138
-196

2

-196
43
66

2

-196
3.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

14:30

Lezárult
FR
M. Lollia
FR
D. Mpetshi
0
2
-182
134

1

-182
267
625

O20.5

-111
6.8/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

04:00

Lezárult
IN
Z. Desai
FR
D. Mpetshi
2
0
-139
105

1

-139
466
623

1

-139
8/10

02:30

Lezárult
KR
J. Moon
FR
D. Mpetshi
0
2
141
-213

1

141
636
462

O20.5

-105
5.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

07:15

Lezárult
AU
A. Smith
FR
D. Mpetshi
1
2
140
-213

1

140
366
632

-
padlock
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.

Daphnee Mpetshi Perricard – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Daphnee Mpetshi Perricard AI-alapú algoritmusunk 4 mérkőzést elemzett Daphnee Mpetshi Perricard részvételével, és több mint 25% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (14) Utolsó 52 hét (14)
Első szerva % 56% 60.5% 60.5%
Nyert 1. szerva 60.7% 49% 49%
Nyert 2. szerva 36.4% 38.2% 38.2%
Ászok / meccs 2.3 1.9 1.9
Kettős hibák / meccs 5.1 4.9 4.9
Hárított bréklabdák 42.9% 33.3% 33.3%
Kihasznált bréklabdák 0% 37.5% 37.5%
Nyert fogadópontok 42.5% 46.4% 46.4%
Szervatartás % 308% 145.3% 145.3%
Összes nyert pont 77.6% 59.5% 59.5%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (8) Salak (5)
Első szerva % 56% 62.3%
Nyert 1. szerva 60.7% 44.7%
Nyert 2. szerva 36.4% 39.1%
Ászok / meccs 2.5 1.2
Kettős hibák / meccs 5 5
Hárított bréklabdák 42.9% 29.4%
Kihasznált bréklabdák 0% 56.3%
Nyert fogadópontok 19% 53.9%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (14) Utolsó 20 (14) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %60.5%
Nyert 1. szerva49%
Nyert 2. szerva38.2%
Ászok / meccs1.9
Kettős hibák / meccs4.9
Hárított bréklabdák33.3%
Kihasznált bréklabdák37.5%
Nyert fogadópontok46.4%
Szervatartás %145.3%
Összes nyert pont59.5%
StatValue
Első szerva %60.5%
Nyert 1. szerva49%
Nyert 2. szerva38.2%
Ászok / meccs1.9
Kettős hibák / meccs4.9
Hárított bréklabdák33.3%
Kihasznált bréklabdák37.5%
Nyert fogadópontok46.4%
Szervatartás %145.3%
Összes nyert pont59.5%
StatValue
Első szerva %56%
Nyert 1. szerva60.7%
Nyert 2. szerva36.4%
Ászok / meccs2.3
Kettős hibák / meccs5.1
Hárított bréklabdák42.9%
Kihasznált bréklabdák0%
Nyert fogadópontok42.5%
Szervatartás %308%
Összes nyert pont77.6%
Statisztikák by Surface
Kemény (8) Salak (5)
StatValue
Első szerva %56%
Nyert 1. szerva60.7%
Nyert 2. szerva36.4%
Ászok / meccs2.5
Kettős hibák / meccs5
Hárított bréklabdák42.9%
Kihasznált bréklabdák0%
Nyert fogadópontok19%
StatValue
Első szerva %62.3%
Nyert 1. szerva44.7%
Nyert 2. szerva39.1%
Ászok / meccs1.2
Kettős hibák / meccs5
Hárított bréklabdák29.4%
Kihasznált bréklabdák56.3%
Nyert fogadópontok53.9%