Daria Lodikova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#516
Kor29
Aktuális Forma
L
W
W
L
L
9
Elemzett Mérkőzések
66.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
8.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
1.6/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O18.5 |
7.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.2/10 | |
12:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
|
||
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
|
||
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
||
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Daria Lodikova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Daria Lodikova egy 29 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 9 mérkőzést elemzett Daria Lodikova részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (35) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 74.7% | 73.9% |
| Nyert 1. Szerva | - | 58.3% | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | - | 53.5% | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 1.5 | 1.2 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 | 1.9 | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | - | 61.9% | 55.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 41.7% | 52% |
| Nyert Fogadó Pontok | - | 46.3% | 51% |
| Szerva Tartás % | - | 111.8% | 66.7% |
| Összes Nyert Pont | - | 52.1% | 51.3% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Salak (34) |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.9% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (35)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.9% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51% |
| Szerva Tartás % | 66.7% |
| Összes Nyert Pont | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.7% |
| Nyert 1. Szerva | 58.3% |
| Nyert 2. Szerva | 53.5% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.3% |
| Szerva Tartás % | 111.8% |
| Összes Nyert Pont | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.7 |
Statisztikák by Surface
Salak (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.9% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 55.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 52% |
| Nyert Fogadó Pontok | 51% |