Derek Pham Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#945
Kor21
Magasság5'11"
Súly165 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
W
L
2
Elemzett Mérkőzések
50%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
3.1/10 | |
17:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
5.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Derek Pham – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Derek Pham egy 21 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 945. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Derek Pham részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (15) | Utolsó 52 Hét (15) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.6% | 62.7% | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 76.5% | 71.1% | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 54.2% | 53% | 53% |
| Ászok / Meccs | 6.1 | 5.1 | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 | 3.1 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 72% | 67.7% | 67.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.6% | 49.5% | 49.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.1% | 48.6% | 48.6% |
| Szerva Tartás % | 81% | 71.5% | 71.5% |
| Összes Nyert Pont | 56.3% | 56.6% | 56.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (15) |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 67.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 49.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.6% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (15)
Utolsó 20 (15)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 67.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 49.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.6% |
| Szerva Tartás % | 71.5% |
| Összes Nyert Pont | 56.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 67.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 49.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.6% |
| Szerva Tartás % | 71.5% |
| Összes Nyert Pont | 56.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.6% |
| Nyert 1. Szerva | 76.5% |
| Nyert 2. Szerva | 54.2% |
| Ászok / Meccs | 6.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 72% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.1% |
| Szerva Tartás % | 81% |
| Összes Nyert Pont | 56.3% |
Statisztikák by Surface
Kemény (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.1% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 5.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 67.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 49.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.6% |