Dominik Palan Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U24.5 |
8.4/10 | |
05:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:19 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O22.5 |
5.7/10 | |
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
657 276 |
1 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
742 566 |
O20.5 |
9/10 | |
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
O22.5 |
4.5/10 | |
06:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.1/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 362 |
O19.5 |
7/10 | |
04:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 666 |
O19.5 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O19.5 |
6.8/10 | |
03:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
5/10 | |
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.8/10 | |
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 561 |
1 |
6.6/10 |
Dominik Palan – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Dominik Palan egy 25 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 500. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 23 mérkőzést elemzett Dominik Palan részvételével, és több mint 73.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (55) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65% | 65% | 63.2% |
| Nyert 1. Szerva | 74.5% | 74.5% | 75.1% |
| Nyert 2. Szerva | 63.2% | 63.2% | 55.5% |
| Ászok / Meccs | 11.3 | 8.1 | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 3.8 | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 75% | 75% | 66.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.7% | 7.7% | 15.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.5% | 36.6% | 35.8% |
| Szerva Tartás % | 286.5% | 475.5% | 151.7% |
| Összes Nyert Pont | 78.3% | 85.7% | 65.5% |
| Stat. | Kemény (55) |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.2% |
| Nyert 1. Szerva | 75.1% |
| Nyert 2. Szerva | 55.5% |
| Ászok / Meccs | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 66.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.2% |
| Nyert 1. Szerva | 75.1% |
| Nyert 2. Szerva | 55.5% |
| Ászok / Meccs | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 66.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.8% |
| Szerva Tartás % | 151.7% |
| Összes Nyert Pont | 65.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65% |
| Nyert 1. Szerva | 74.5% |
| Nyert 2. Szerva | 63.2% |
| Ászok / Meccs | 8.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.6% |
| Szerva Tartás % | 475.5% |
| Összes Nyert Pont | 85.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65% |
| Nyert 1. Szerva | 74.5% |
| Nyert 2. Szerva | 63.2% |
| Ászok / Meccs | 11.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 75% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.5% |
| Szerva Tartás % | 286.5% |
| Összes Nyert Pont | 78.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.2% |
| Nyert 1. Szerva | 75.1% |
| Nyert 2. Szerva | 55.5% |
| Ászok / Meccs | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 66.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.8% |