Duckhee Lee Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#880
Kor27
Magasság5'7"
Súly161 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
L
L
L
L
3
Elemzett Mérkőzések
66.7%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:11 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 646 |
2 |
7.9/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.3/10 | |
05:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Duckhee Lee – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Duckhee Lee egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 880. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Duckhee Lee részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% | 57.1% | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 55.8% | 55.8% | 55.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.7% | 39.7% | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 | 1.5 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 | 4.8 | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% | 57.1% | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4% | 4% | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.7% | 33.7% | 33.7% |
| Szerva Tartás % | 152.7% | 196.2% | 280.8% |
| Összes Nyert Pont | 64.7% | 64.7% | 64.7% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (29) |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 55.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.7% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (29)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 55.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.7% |
| Szerva Tartás % | 280.8% |
| Összes Nyert Pont | 64.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 55.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.8 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.7% |
| Szerva Tartás % | 196.2% |
| Összes Nyert Pont | 64.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 55.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.7% |
| Szerva Tartás % | 152.7% |
| Összes Nyert Pont | 64.7% |
Statisztikák by Surface
Kemény (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.1% |
| Nyert 1. Szerva | 55.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.7% |