1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M15 Monastir
  4. Dylan Leeman
Dylan Leeman

Dylan Leeman Előrejelzések, Statisztikák és Forma

IE

Aktuális Forma

L
1 Elemzett Mérkőzések
100% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

13:05

Lezárult
AU
J. Bradshaw
IE
D. Leeman
2
0
-2000
700

1

-2000
66
34

1

-2000
2.3/10

Dylan Leeman – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Dylan Leeman AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Dylan Leeman részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (20) Utolsó 52 Hét (22)
Első Szerva % 69.9% 66.2% 65.6%
Nyert 1. Szerva 58.6% 60.6% 61.1%
Nyert 2. Szerva 44.6% 47.4% 48%
Ászok / Meccs 0.9 1.2 1.2
Kettős Hibák / Meccs 3.7 4.2 4
Hárított Bréklabdák 47.2% 54.3% 55.8%
Kihasznált Bréklabdák 41.3% 38.3% 41.4%
Nyert Fogadó Pontok 45.6% 45.4% 46.3%
Szerva Tartás % 62.3% 60.1% 60.3%
Összes Nyert Pont 48.9% 50.1% 50.8%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (22)
Első Szerva % 65.6%
Nyert 1. Szerva 61.1%
Nyert 2. Szerva 48%
Ászok / Meccs 1.2
Kettős Hibák / Meccs 4
Hárított Bréklabdák 55.8%
Kihasznált Bréklabdák 41.4%
Nyert Fogadó Pontok 46.3%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (22) Utolsó 20 (20) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %65.6%
Nyert 1. Szerva61.1%
Nyert 2. Szerva48%
Ászok / Meccs1.2
Kettős Hibák / Meccs4
Hárított Bréklabdák55.8%
Kihasznált Bréklabdák41.4%
Nyert Fogadó Pontok46.3%
Szerva Tartás %60.3%
Összes Nyert Pont50.8%
StatValue
Első Szerva %66.2%
Nyert 1. Szerva60.6%
Nyert 2. Szerva47.4%
Ászok / Meccs1.2
Kettős Hibák / Meccs4.2
Hárított Bréklabdák54.3%
Kihasznált Bréklabdák38.3%
Nyert Fogadó Pontok45.4%
Szerva Tartás %60.1%
Összes Nyert Pont50.1%
StatValue
Első Szerva %69.9%
Nyert 1. Szerva58.6%
Nyert 2. Szerva44.6%
Ászok / Meccs0.9
Kettős Hibák / Meccs3.7
Hárított Bréklabdák47.2%
Kihasznált Bréklabdák41.3%
Nyert Fogadó Pontok45.6%
Szerva Tartás %62.3%
Összes Nyert Pont48.9%
Statisztikák by Surface
Kemény (22)
StatValue
Első Szerva %65.6%
Nyert 1. Szerva61.1%
Nyert 2. Szerva48%
Ászok / Meccs1.2
Kettős Hibák / Meccs4
Hárított Bréklabdák55.8%
Kihasznált Bréklabdák41.4%
Nyert Fogadó Pontok46.3%