Edda Mamedova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#744
Aktuális Forma
W
W
W
W
L
2
Elemzett Mérkőzések
50%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.9/10 | |
21:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Edda Mamedova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Edda Mamedova AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Edda Mamedova részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (29) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.7% | 67.2% | 67.2% |
| Nyert 1. Szerva | 62.6% | 64.5% | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 55.6% | 51.9% | 51.9% |
| Ászok / Meccs | 0.4 | 0.6 | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 | 1.4 | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% | 57.7% | 57.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 60.8% | 58.7% | 58.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 54.8% | 54.9% | 54.9% |
| Szerva Tartás % | 60.6% | 66.7% | 71.2% |
| Összes Nyert Pont | 57.7% | 57.6% | 57.6% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (29) |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.2% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.9% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 54.9% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (29)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.2% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.9% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 54.9% |
| Szerva Tartás % | 71.2% |
| Összes Nyert Pont | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.2% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.9% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 54.9% |
| Szerva Tartás % | 66.7% |
| Összes Nyert Pont | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.7% |
| Nyert 1. Szerva | 62.6% |
| Nyert 2. Szerva | 55.6% |
| Ászok / Meccs | 0.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 60.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 54.8% |
| Szerva Tartás % | 60.6% |
| Összes Nyert Pont | 57.7% |
Statisztikák by Surface
Kemény (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.2% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 51.9% |
| Ászok / Meccs | 0.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 58.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 54.9% |